Vaihtoautomaa Lahti – Vaihtoautomaa

Vaihtoautomaa Lahti

Yhteystiedot Lahti

Ma-Pe 10-18
La 10-15


Avoinna muina aikoina sovitusti.

Henkilöstö

Akseli Salmenius Automyyjä Vaihtoautomaa
Akseli Salmenius

Myyjä

040 757 6615

akseli@vaihtoautomaa.com

Tuukka Sirola

Myyjä

0503476335

tuukka@vaihtoautomaa.com

Eemil Olkkola Automyyjä Vaihtoautomaa
Eemil Olkkola

Myyjä

050 410 3696

eemil@vaihtoautomaa.com

Valle Miettinen

Ostaja

0505777653

valle@vaihtoautomaa.com

Tiitus Javanainen, myyntiavustaja, Vaihtoautomaa Lahti
Tiitus Javanainen

Myyjä

0504403224

tiitus@vaihtoautomaa.com

Aleksi Seppänen myyntiavustaja Vaihtoautomaa Lahti
Aleksi Seppänen

Myyntiavustaja

0504399598

aleksi.seppanen@vaihtoautomaa.com

Mirva Korhonen
Mirva Ilmonen

Autosihteeri

040 629 0215

mirva@vaihtoautomaa.com

Joonas Majoinen
Joonas Majoinen

Myyntipäällikkö

040 921 1354

joonas.majoinen@vaihtoautomaa.com

Yhteydenottolomake

Yhteydenottotapa(Pakollinen)
Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Toimipisteen uutiset

Myyntiavustaja Lahteen

Vaihtoautomaa Lahti etsii myyntiavustajaa Onko autot ja autoala intohimosi? Haluatko päästä työskentelemään monipuoliste

Aukioloaikamme päivittyvät

Syksy saapuu ja sen myötä päivitämme aukioloaikojamme. Vaihtoautomaan toimipisteet palvelevat 4.9. alkaen Ma-Pe 10-18 ja

Uusimmat Lahti