Vaihtoautomaa Vantaa – Vaihtoautomaa

Yhteystiedot Vantaa

Ma-Pe klo 10 - 18
La 10 - 15


Avoinna muina aikoina sovitusti.

Henkilöstö

Vera Seppälä
Vera Seppälä

Myyjä

040 595 3350

vera@vaihtoautomaa.com

Aleksi Riukka
Aleksi Riukka

Myyjä

040 688 5988

aleksi.riukka@vaihtoautomaa.com

Tuomas Jokinen
Tuomas Jokinen

Myyjä

040 664 5366

tuomas@vaihtoautomaa.com

Reitto Marjakangas
Reitto Marjakangas

Myyjä

040 652 2060

reitto@vaihtoautomaa.com

Leevi Salonen

Myyjä

0504070764

leevi@vaihtoautomaa.com

Johannes Paakkinen
Johannes Paakkinen

Myyntipäällikkö

040 657 8080

johannes.paakkinen@vaihtoautomaa.com

Yhteydenottolomake

Yhteydenottotapa(Pakollinen)
Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Toimipisteen uutiset

Autokuski

Tienaa sivutuloja autokuskina Haemme autokuskeja siirtoajotehtäviin. Toimit kevytyrittäjänä tai yrittäjänä. Tehtävä sove

Uusimmat Vantaa