Vaihtoautomaa Vantaa – Vaihtoautomaa

Vaihtoautomaa Vantaa

Yhteystiedot Vantaa

Autoliikkeen sisältä

Ma-Pe klo 10 - 18
La 10 - 15


Avoinna muina aikoina sovitusti.

Henkilöstö

Tuomas Jokinen

Myyjä

040 664 5366

tuomas@vaihtoautomaa.com

Tiitus Javanainen, myyntiavustaja, Vaihtoautomaa Lahti
Tiitus Javanainen

Myyjä

0504403224

tiitus@vaihtoautomaa.com

Automyyjä Johan Kutvola
Johan Kutvola

Myyjä

0504739210

johan@vaihtoautomaa.com

Valtteri Aaltonen

Myyjä

0504776024

valtteri@vaihtoautomaa.com

Joose Oinonen

Myyntiavustaja

0503271362

joose@vaihtoautomaa.com

Johannes Paakkinen
Johannes Paakkinen

Myyntipäällikkö

040 657 8080

johannes.paakkinen@vaihtoautomaa.com

Yhteydenottolomake

Yhteydenottotapa(Pakollinen)
Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Toimipisteen uutiset

Automyyjä Vantaalle

Hei sinä automyynnin ammattilainen, haluatko tulla tekemään tulosta ja luomaan ykkösluokan asiakaskokemuksia autokaupan

Autojen ostaja Vantaalle

Hei sinä autoalan ammattilainen, haluatko tulla tekemään tulosta ja luomaan ykkösluokan asiakaskokemuksia autokaupan ala

Myyntiavustaja Vantaalle

Vaihtoautomaa Vantaa etsii myyntiavustajaa Onko autot ja autoala intohimosi? Haluatko päästä työskentelemään monipuolist

Uusimmat Vantaa