Vaihtoautomaan vahvimmat tekijät – Vaihtoautomaa

Vaihtoautomaan vahvimmat tekijät

Akseli Salmenius Automyyjä Vaihtoautomaa
Akseli Salmenius

Myyjä

040 757 6615

akseli@vaihtoautomaa.com

Aleksi Seppänen myyntiavustaja Vaihtoautomaa Lahti
Aleksi Seppänen

Myyntiavustaja

0504399598

aleksi.seppanen@vaihtoautomaa.com

Automyyjä Antti Kihlström
Antti Kihlström

Myyjä

050 413 2822

antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com

Antti Saarela

Myyjä

0504998871

antti.saarela@vaihtoautomaa.com

Eemil Olkkola Automyyjä Vaihtoautomaa
Eemil Olkkola

Myyjä

050 410 3696

eemil@vaihtoautomaa.com

Automyyjä Janne Soini
Janne Soini

Myyjä

050 4674 630

janne.soini@vaihtoautomaa.com

Jimi Västilä

Myyntiavustaja

0504306522

jimi@vaihtoautomaa.com

Johannes Paakkinen
Johannes Paakkinen

Myyntipäällikkö

040 657 8080

johannes.paakkinen@vaihtoautomaa.com

Joonas Majoinen
Joonas Majoinen

Myyntipäällikkö

040 921 1354

joonas.majoinen@vaihtoautomaa.com

Juha Toivonen

Ostopäällikkö

0504350514

juha@vaihtoautomaa.com

Juho Syrjänen

Myyjä

050 569 1820

juho.syrjanen@vaihtoautomaa.com

Kalle Niemi
Kalle Niemi

Myyjä

0503493201

kalle@vaihtoautomaa.com

Lasse Pohjola
Lasse Pohjola

Ostot

lasse@vaihtoautomaa.com

Mika-Matti Kuusela

Myyjä

050 304 8957

mika-matti@vaihtoautomaa.com

Mikhail Lisenkov

Myyntiavustaja

040 729 0550

mikhail@vaihtoautomaa.com

Mirva Korhonen
Mirva Ilmonen

Autosihteeri

040 629 0215

mirva@vaihtoautomaa.com

Automyyjä Nicklas Granberg
Nicklas “Nikke” Granberg

Poissa 29.2.2024 asti

0400194984

nicklas.granberg@vaihtoautomaa.com

Niklas Nyström

Operatiivinen johtaja

040 836 3937

niklas@vaihtoautomaa.com

Niko Leskinen

Toimitusjohtaja

050 352 9000

niko@vaihtoautomaa.com

Reitto Marjakangas

Myyjä

040 652 2060

reitto@vaihtoautomaa.com

Roope Pohjola

Myyjä

040 848 7782

roope@vaihtoautomaa.com

Tiitus Javanainen, myyntiavustaja, Vaihtoautomaa Lahti
Tiitus Javanainen

Myyjä

0504403224

tiitus@vaihtoautomaa.com

Toni Helenius

Myyntipäällikkö

040 921 1327

toni.helenius@vaihtoautomaa.com

Tuomas Jokinen

Myyjä

040 664 5366

tuomas@vaihtoautomaa.com

Tuukka Sirola

Myyjä

0503476335

tuukka@vaihtoautomaa.com

Valle Miettinen

Ostaja

0505777653

valle@vaihtoautomaa.com

Valtteri Aaltonen

Myyntiavustaja

0504776024

valtteri@vaihtoautomaa.com