DS 4
Esittely DS 4, vm. 2022, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/ZNX-397
SISUSTA JA VERHOILU:
Digitaalinen mittaristo
DS Smart Touch - kosketusnäyttö keskikonsolissa
Nahkaverhoilu
Kojelaudan kontrastitikkaus
Kontrastitikkaukset verhoilussa
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin muistilla
Lämmitettävät etuistuimet
Säädettävä ristiseläntuki
2-alueinen automaattinen ilmastointi
Ohjauspyörän vaihdevalitsimet
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
10" kosketusnäyttö
HiFi äänentoisto
Apple CarPlay
Android Auto
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
DS Extended Head Up Display tuulilasinäyttö
DS Night Vision
Ajotilan valitsin
Katveavustin
Kaistavahti
Liikennemerkkitunnistin
Ajovakauden hallinta
Vireystilatunnistus
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
360°-kamera
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
VALOT:
DS Matrix LED Vision -ajovalot
Adaptiiviset ajovalot
LED-päivävalot
Ajovaloautomatiikka
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Avaimeton kulku- ja käynnistys
Sähköisesti koria vasten taittuvat ulkopeilit
Automaattisesti himmentyvä taustapeili
Isofix
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Tämän auton myynnistä vastaa Roope Pohjola 0207 890686 Tilaa ilmainen kuntoraportti myyjältä. Muurame@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHead-Up-näyttöHuoltokirja: PaperinenHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaarrevalotKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: AvaimetonKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä tuulilasiMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: 360-asteen kameraPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSisätilanpistokeSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 67000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 96 kW |
| Huippunopeus | 210 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 9.7 s |
| Iskutilavuus | 1199 cm3 |
| Keskikulutus | 6.8 l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 135 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 15.3.2022 |
| Edellinen katsastus | 3.2.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1100 kg |
| Vetokyky jarruitta | 710 kg |
| Kokonaismassa | 1920 kg |
| Omamassa | 1427 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4400 mm |
| Korkeus | 1490 mm |
| Leveys | 1830 mm |
| Rekisteritunnus | ZNX-397 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.



