Opel Grandland X
Esittely Opel Grandland X, vm. 2018, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lahti@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 684
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Huoltokirja
ULKONÄKÖ:
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
SISUSTA JA VERHOILU:
Panorama-kattoikkuna
Istuinlämmitys edessä ja takana
Säädettävä ristiseläntuki
3-alueinen automaattinen ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Navi 5.0 IntelliLink sis. Euroopan kartaston
Bluetooth mediantoisto ja handsfree
Äänentoistojärjestelmä
Ajotietokone
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
Kaistavahti
Start-stop järjestelmä
Luistonestojärjestelmä
Sadetunnistin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
VALOT:
Mukautuvat AFL LED -ajovalot
Sumuvalot
MUUT LISÄVARUSTEET:
Vetokoukku
Avaimeton käynnistys
Isofix
Varashälytin
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Sähkötoiminen takaluukku
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Turvatyynyt
Varashälytin
Kahdet renkaat
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKaton avausmekanismi: SähköinenKattoluukku: Ilman panoraamaaKattoluukku: PanoraamaKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLasikattoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2018 |
| Mittarilukema | 33000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 96 kW |
| Huippunopeus | 188 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 10.9 s |
| Iskutilavuus | 1199 cm3 |
| Keskikulutus | 5.5 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.4 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 127 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 14.8.2018 |
| Edellinen katsastus | 18.7.2024 |
| Vetokyky jarruilla | 1200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 680 kg |
| Kokonaismassa | 1950 kg |
| Omamassa | 1370 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4480 mm |
| Korkeus | 1630 mm |
| Leveys | 1860 mm |
| Rekisteritunnus | ZMC-533 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com



