Opel Mokka
Esittely Opel Mokka, vm. 2018, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/ZLS-751/
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Huoltohistoria: paperinen
SISUSTA JA VERHOILU:
Webasto kaukokäytöllä
Osanahkaverhoilu
Etumatkustajan istuimen kaksisuuntaiset säädöt (eteen/taakse) ja selkänojan kallistus
Kuljettajan istuimen kyynärnoja
Kuljettajan istuimen nelisuuntaiset säädöt (eteen/taakse ja ylös/alas) ja selkänojan kallistus
Lämmitettävät etuistuimet
Pääntuet kaikilla istuinpaikoilla
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
4,2 tuumainen kuljettajan tietokeskus värinäytöllä
Opel OnStar, henkilökohtainen avustaja
Radio/CD-soittimen kaukosäätö ohjauspyörässä
Apple CarPlay
Android Auto
Bluetooth mediantoisto
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutka edessä ja takana
Peruutuskamera
VALOT:
Ajovalot, halogeeni
Etusumuvalot
MUUT LISÄVARUSTEET:
Avaimeton kulku- ja käynnistys
Isofix
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
ESP-ajovakautusjärjestelmä, luistonesto
Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
Ajotietokone
Sadetunnistin
Takalasinpyyhin
Sähkötoimiset ikkunannostimet edessä ja takana
Tummennetut takasivuikkunat ja takaikkuna
ABS-jarrut, levyjarrut edessä ja takana
Alamäkihidastin
Säädettävä ohjauspyörä, korkeus- ja syvyyssuunnassa
Bluetooth & audio striimaus
USB ja Aux-in -liitin
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- 4,2 tuumainen kuljettajan tietokeskus värinäytölläABS-jarrut, levyjarrut edessä ja takanaAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAlamäkihidastin, HDCAluvanteet kesä-ja talvirenkaissaAndroid AutoApple CarPlayAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothBluetooth & audio striimausBluetooth mediantoistoESP - ajovakautusjärjestelmä, luistonestoEtumatkustajan istuimen kaksisuuntaiset säädöt (eteen/taakse) ja selkänojan kallistusEtusumuvalotHuoltohistoria: paperinenHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofixIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKuljettajan istuimen kyynärnojaKuljettajan istuimen nelisuuntaiset säädöt (eteen/taakse ja ylös/alas) ja selkänojan kallistusKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräLämmitettävät etuistuimetMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiltu monitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäOhjaustehostinOpel OnStar, henkilökohtainen avustajaOsanahkaverhoiluPenkinlämmittimetPeruutuskameraPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaPysäköintitutka (edessä ja takana)Pääntuet kaikilla istuinpaikoillaRadio/CD-soittimen kaukosäätö ohjauspyörässäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSuomi-autoSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoimiset ikkunannostimet edessäSäädettävä ohjauspyörä, korkeus- ja syvyyssuunnassaTakalasinpyyhinTummennetut takasivuikkunat ja takaikkunaTurboTurvatyynytUSBUSB ja Aux-in -liitinVakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitinVakionopeudensäädin: PerinteinenWebasto kaukokäytölläÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2018 |
| Mittarilukema | 179000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 103 kW |
| Huippunopeus | 186 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 9.9 s |
| Iskutilavuus | 1364 cm3 |
| Keskikulutus | 6.5 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.3 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.6 l/100km |
| Co2-päästöt | 152 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 26.2.2018 |
| Edellinen katsastus | 30.10.2024 |
| Vetokyky jarruilla | 1200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 500 kg |
| Kokonaismassa | 1879 kg |
| Omamassa | 1445 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4280 mm |
| Korkeus | 1740 mm |
| Leveys | 1780 mm |
| Rekisteritunnus | ZLS-751 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Jyväskylä
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Ota yhteyttä
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com



