BMW X3
Esittely BMW X3, vm. 2012, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/ZLJ-380/
Tyylikäs nelivetoinen M-Sport! Tästä autosta Carvertical myyjältä!
TÄRKEIMMÄT:
Webasto
Peruutuskamera
Vakionopeudensäädin
Tutkat
Sporttipenkit
Vetokoukku
2-alueinen automaattinen ilmastointi
SISUSTA JA VERHOILU:
Lämmitettävät etuistuimet
Puolinahkapenkit
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
AUX-In liitäntä
Radio BMW Professional
VALOT:
Xenonit
MUUT LISÄVARUSTEET:
DSC ajovakaudenhallintajärjestelmä
Dynaaminen luistonvalvonta (DTC)
Kolmipisteturvavyöt kaikilla istuimilla
Huoltotarpeenilmaisin
Ajotietokone
Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Alamäkihidastin (HDC)
Sähkötoimiset ikkunat mukavuustoiminnolla
Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
Monitoimiohjauspyörä
Mukitelineet
Aurinkolippa peilillä
Sähkösäätöiset ja -lämmitteiset laajakulmaulkopeilit
Keskuslukituksen kaukokäyttö
Sisävalaistus
Tavaratilan valaistus
Start-/stop-näppäin
Isofix
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- 2-alueinen automaattinen ilmastointiAJOAVUSTIMET:AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAlamäkihidastin, HDCAurinkolippa peililläAux-in LiitäntäDSC ajovakaudenhallintajärjestelmäDynaaminen luistonvalvonta (DTC)Huoltokirja: SähköinenHuoltotarpeenilmaisinIlmastointi: AutomaattinenIlmastointi: ManuaalinenIlmastointiautomatiikkaIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukituksen kaukokäyttöKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKolmipisteturvavyöt kaikilla istuimillaKuljettajan ja etumatkustajan turvatyynytLastenistuimen ISOFIX-kiinnityspisteet takanaLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävät etuistuimetMUUT LISÄVARUSTEET:MonitoimiohjauspyöräMukautuvat ajovalotMukitelineetMäkilähtöavustinOhjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätöPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPeruutuskameraPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaPysäköintitutkat eteen ja taakseRadio BMW ProfessionalRengaspainevalvonta -järjestelmäSISUSTA JA VERHOILU:SisävalaistusStart-/stop-näppäinStart-stop-järjestelmäSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset ja -lämmitteiset laajakulmaulkopeilitSähkötoiminen takaluukkuSähkötoimiset ikkunat mukavuustoiminnollaTavaratilan valaistusTurboTurvatyynytULKONÄKÖ:UrheiluistuimetUrheiluistuimet, edessäVALOT:Vakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuWebasto kaukokäytölläXenon-ajovalotÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2012 |
| Mittarilukema | 175000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 135 kW |
| Huippunopeus | 210 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 8.5 s |
| Iskutilavuus | 1995 cm3 |
| Keskikulutus | 5.6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.3 l/100km |
| Co2-päästöt | 147 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 27.9.2012 |
| Edellinen katsastus | 10.12.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2315 kg |
| Omamassa | 1800 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4650 mm |
| Korkeus | 1660 mm |
| Leveys | 1880 mm |
| Rekisteritunnus | ZLJ-380 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Jyväskylä
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Ota yhteyttä
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com




