BMW i5 M60
Esittely BMW i5 M60, vm. 2024, Automaattinen
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
*Rahoitus ilman käsirahaa* *Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä* *Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle*
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/
PERUSTIEDOT:
Huoltohistoria: sähköinen
ULKONÄKÖ:
Fire red metalliväri
Tummennetut takaikkunat
Individual Shadow Line ulkoiset yksityiskohdat
Aluvanteet
SISUSTA JA VERHOILU:
M Sport-paketti
Panorama-kattoikkuna
Interior camera
Digitaalinen mittaristo
Nahkaverhoilu
Sähkötoimiset Comfort istuimet edessä, kahdella muistipaikalla
Istuinlämmitys edessä ja takana
Tuuletetut etuistuimet
Säädettävä ristiseläntuki
4-alueinen automaattinen ilmastointi
Sisätilan tunnelmavalaistus väri säädettävissä
Puhelimen langaton latausasema
Musta sisäkattoverhoilu
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
Ikkunaverhot
Ohjauspyörän vaihdevalitsimet
Tekstiilimatot
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Bowers&Wilkins äänentoisto
Navigointijärjestelmä
Ajotietokone
Matkapuhelinvarustus
Äänentoistojärjestelmä
AJOAVUSTIMET:
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
HUD-tuulilasinäyttö
Katveavustin
Kaistavahti
Liikennemerkkitunnistin
Ajovakauden hallinta
Sadetunnistin
Mäkilähtöavustin
Luistonestojärjestelmä
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
360°-kamera
Pysäköintiavustin
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
VALOT:
LED ajovalot
Adaptiiviset ajovalot
Sumuvalot
MUUT LISÄVARUSTEET:
Travel paketti
Vetokoukku
Avaimeton kulku- ja käynnistys
Sähköisesti koria vasten taittuvat ulkopeilit
Automaattisesti himmentyvä taustapeili
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Isofix
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Turvatyynyt
Varashälytin
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Sähköautojen ilmoituksissa valmistajan ilmoittamat tekniset tiedot, kuten esimerkiksi toimintamatka ja sähkönkulutus sekä akun latausnopeus ja kapasiteetti ovat valmistajan ilmoittamia ja mitattu uudesta vastaavasta autosta optimiolosuhteissa. Auton todellinen kulutus, latausaika ja toimintasäde sekä akun kapasiteetti saattavat erota valmistajan ilmoittamista arvoista. Poikkeavat sääolosuhteet saattavat rajoittaa ajoneuvon käyttöä ja/tai heikentää sen ominaisuuksia. Akun teho ja kapasiteetti heikkenevät käytössä sekä akun ikääntyessä. Ellei muuta ole mainittu, akkutestillä saatu arvo vastaa akun hallintajärjestelmästä luettua valmistajan laskemaa SoH-arvoa. SoH-arvoa ei voi suoraan verrata akun kapasiteettiin tai ominaisuuksiin. Akkutestin tulos voi erota muiden palveluntarjoajien tuloksesta johtuen mittaustapojen eroavaisuuksista.
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:Adaptiiviset ajovalotAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHead-Up-näyttöHuoltokirja: SähköinenHätäjarrutusavustinIlmastoidut istuimetIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaistavahtiKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/KatveavustinKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLED-ajovalotLasikattoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MUUT LISÄVARUSTEET:MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPeruutuskamera: 360-asteen kameraPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSISUSTA JA VERHOILU:SadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinULKONÄKÖ:USBVALOT:Vakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vuosimalli | 2024 |
| Mittarilukema | 9000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 0 kW |
| Huippunopeus | 230 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 0 cm3 |
| Keskikulutus | l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 0 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 20.3.2024 |
| Edellinen katsastus | |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2960 kg |
| Omamassa | 2425 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Punainen |
| Pituus | 5060 mm |
| Korkeus | 1510 mm |
| Leveys | 1900 mm |
| Rekisteritunnus | YYH-427 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com



