Skoda Rapid
Esittely Skoda Rapid, vm. 2013, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan vantaa@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 682
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/YIJ-847
SISUSTA JA VERHOILU:
Lämmitettävät etuistuimet
Ilmastointi
Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
MUUT LISÄVARUSTEET:
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Isofix
Kahdet renkaat
2x avain
PERUSTIEDOT:
Lisäturvamahdollisuus 12kk/22500km
Suomi-auto
Jakopää: Ketjulla
Huoltohistoria: paperinen
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Lisätietoja autosta numerosta, 020 789 0682 vantaa@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKäynnistyksenestoLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetRengaspainevalvonta -järjestelmäSisätilanpistokeSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 95000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 77 kW |
| Huippunopeus | 195 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 10.4 s |
| Iskutilavuus | 1197 cm3 |
| Keskikulutus | 5 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.3 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.2 l/100km |
| Co2-päästöt | 116 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 27.2.2013 |
| Edellinen katsastus | 5.1.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1100 kg |
| Vetokyky jarruitta | 580 kg |
| Kokonaismassa | 1635 kg |
| Omamassa | 1175 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Hopea |
| Pituus | 4590 mm |
| Korkeus | 1490 mm |
| Leveys | 1710 mm |
| Rekisteritunnus | YIJ-847 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Vantaa
Ma-Pe klo 10 - 18
La 10 - 16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuomas Jokinen
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 664 5366
tuomas@vaihtoautomaa.com
Mari Veersalu
Ostoreskontra
Suomi, English, Eesti
0504352329
mari@vaihtoautomaa.com



