Volvo V70
Esittely Volvo V70, vm. 2011, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lahti@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 684
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Tämä tyylikäs V70 Volvo on juuri saapunut! Tämän auton saat itsellesi 0€ käsirahalla ja järkevällä kk-erällä.
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Iso huolto juuri tehty (Jakohihna ja kaikki öljyt + suodattimet)
Tuulilasi juuri vaihdettu
ULKONÄKÖ:
Tuulenohjaimet
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Metalliväri
SISUSTA JA VERHOILU:
Webasto
Nahkaverhoilu
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin muistilla
Istuinlämmitys edessä ja takana
Säädettävä ristiseläntuki
3-alueinen automaattinen ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Äänentoistojärjestelmä
Ajotietokone
AJOAVUSTIMET:
Sähkötoimiset lapsilukot
Vakionopeudensäädin
Sadetunnistin
Luistonestojärjestelmä
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutka taakse ja eteen (691)
VALOT:
Xenon-ajovalot
Ajovaloautomatiikka
Lisävalot edessä
Sumuvalot
MUUT LISÄVARUSTEET:
Vetokoukku
Isofix
Sähkötoiminen takaluukku
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Turvatyynyt
Varashälytin
Kahdet renkaat
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneBluetoothIlmastointi: AutomaattinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MUUT LISÄVARUSTEET:MonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSISUSTA JA VERHOILU:SadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytULKONÄKÖ:VALOT:Vakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuXenon-ajovalotÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2011 |
| Mittarilukema | 320000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 151 kW |
| Huippunopeus | 220 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 2400 cm3 |
| Keskikulutus | 7.1 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 9.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.6 l/100km |
| Co2-päästöt | 187 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 30.12.2010 |
| Edellinen katsastus | 12.2.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2390 kg |
| Omamassa | 1777 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4820 mm |
| Korkeus | 1550 mm |
| Leveys | 1880 mm |
| Rekisteritunnus | YHK-163 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com



