Nissan King Cab
Esittely Nissan King Cab, vm. 2003, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/YES-770
Nyt seuraavalle miehekäs King Cab lumiauralla toiselta omistajalta!
Lumiaura
LED Lisävalopaneeli
Työmaavalo katolla
Android soitin
Suomi-auto
Huoltohistoria: paperinen
Webasto ajastimella
Vetokoukku
Kahdet renkaat vanteineen
2x avaimet
Lämmitettävät etuistuimet
Neliveto
Power heat
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Tilaa ilmainen kuntoraportti myyjältä. Lempaala@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Avolava |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2003 |
| Mittarilukema | 277000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 98 kW |
| Huippunopeus | km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 2480 cm3 |
| Keskikulutus | l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 0 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 22.10.2003 |
| Edellinen katsastus | 27.10.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2860 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2860 kg |
| Omamassa | 1830 kg |
| Istumapaikat | 2 |
| Väri | Vihreä |
| Pituus | 5180 mm |
| Korkeus | mm |
| Leveys | 1830 mm |
| Rekisteritunnus | YES-770 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.



