Subaru Outback
Esittely Subaru Outback, vm. 2016, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/XYR-510/
Siisti nelivetoinen Subaru adaptiivisella vakkarilla!
TÄRKEIMMÄT:
Peruutuskamera
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Sähkösäätöinen kuljettajanistuin
Automaattinen 2-alueinen ilmastointi
Tutkat takana
Bluetooth
AUX
SI-Drive järjestelmä (2 asentoinen)
X-mode ja Hill Decent Control-alamäkihidastin
SISUSTA JA VERHOILU:
Sähkösäätöinen kuljettajanistuin
3-piste turvavyöt kaikilla istuimilla
60/40-suhteessa alastaitettava takaistuin
VALOT:
Päivävaloautomatiikka (sumuvaloissa)
Etusumuvalot
Xenon ajovalot
MUUT LISÄVARUSTEET:
Isofix
VDC-Ajovakauden hallintajärjestelmä
Turvavöiden korkeussäätö etuistuimilla
Ajotietokone + monitoimi-infonäyttö
Sähkötoimiset sivuikkunat
Sadetunnistin
Kuljettajan ja matkustajan etuturvatyynyt
Sähkötoiminen seisontajarru
Hätäjarrutehostin
Ohjauspyörän etäisyyssäätö
Ohjauspyörän nahkaverhoilu
Ohjauspyörän korkeussäätö
Bluetooth-handsfree
7"-kosketusnäyttö, 6 kaiutinta
USB/lisälaiteliitäntä
Valaistut meikkipeilit aurinkosuojissa
Takaosan ilmastointikanavat
Etuistuinten lämmitys
TPMS-rengaspaineiden valvontajärjestelmä
Sähkösäätöiset ja -lämmitettävät taustapeilit
Sähköisesti taittuvat taustapeilit
Ohjaustehostin
Kauko-ohjattu keskuslukitus
Kattokaiteet
Tavaratilan suojaverho
Vaihteenvaihtoviikset ohjauspyörän yhteydessä
ISO-FIX-lastenistuinkiinnikkeet
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MUUT LISÄVARUSTEET:MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSISUSTA JA VERHOILU:SadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytULKONÄKÖ:USBVALOT:Vakionopeudensäädin: MukautuvaVakionopeudensäädin: PerinteinenXenon-ajovalotÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 91000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 129 kW |
| Huippunopeus | 210 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 2498 cm3 |
| Keskikulutus | 7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 6 l/100km |
| Co2-päästöt | 161 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 4.1.2016 |
| Edellinen katsastus | 29.9.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2100 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2100 kg |
| Omamassa | 1657 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4820 mm |
| Korkeus | 1610 mm |
| Leveys | 1840 mm |
| Rekisteritunnus | XYR-510 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Jyväskylä
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Ota yhteyttä
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com



