Opel Combo
Esittely Opel Combo, vm. 2019, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lahti@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 684
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/XVX-904
Suomi-auto
Webasto kaukosäädöllä
Äänieristetyt ovet ja etulokasuojat
Lisäturvamahdollisuus 12kk/22500km
Lämmitettävät kuljettajan istuin
Ilmastointi
Apple CarPlay
Android Auto
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
LED-lisävalo
Sähkötoimiset sivuikkunat
Sähkösäätöiset ulkopeilit
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjotietokoneBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Lyhyt - Matala |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2019 |
| Mittarilukema | 179000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 75 kW |
| Huippunopeus | 170 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1499 cm3 |
| Keskikulutus | 6.1 l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 151 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 5.4.2019 |
| Edellinen katsastus | 25.2.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 740 kg |
| Kokonaismassa | 2375 kg |
| Omamassa | 1498 kg |
| Istumapaikat | 3 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4750 mm |
| Korkeus | 1800 mm |
| Leveys | 1850 mm |
| Rekisteritunnus | XVX-904 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com



