Skoda Octavia
Esittely Skoda Octavia, vm. 2014, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/XVR-687/
Tästä kätevä neliveto farmari Octavia suoraan ajoon!
Kysy lisää myyjältä!
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Huoltohistoria: sähköinen
ULKONÄKÖ:
Tummennetut ikkunat
Kattokaiteet, hopean väriset
SISUSTA JA VERHOILU:
Nahkainen monitoimiohjauspyörä, nelipuolainen (radion ja puhelimen säätimet)
Lämmitettävät etuistuimet
Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana, lapsilukko takana
Suksiluukku
Isofix
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Bolero-audiojärjestelmä, CD-soitin MP3-toistolla, 5.8" värillinen kosketusnäyttö (2DIN), USB ja AUX-in, SD-muistikorttipaikka
Värillinen Maxi DOT -monitoiminäyttö
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth-matkapuhelinvalmius puhetunnistuksella
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeuden säädin
Ajotietokone, jossa kolme muistia. Toiminnot: kellonaika, ulkolämpötila, hetkellinen kulutus, keskikulutus, ajettu matka, matkan kestoaika, keskinopeus, ajomatka jäljellä olevalla tankillisella ja huollon tarpeen näyttö
Climatronic - kaksialueinen automaatti-ilmastointi ja sisäilman kosteustunnistin
Hill Hold -järjestelmä
Driver Activity Assistant - Kuljettajan vireystason tunnistusjärjestelmä
ESC Sis. ABS, EBD, MSR, ASR, EDL, HBA, DSR, ESBS, TSA ja MKB
Sähköisesti sisäänpäin taitettavat ulkopeilit ja automaattisesti tummentuvat ulkopeilit
Sähköisesti säädettävät ja lämmitettävät sivupeilit
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutka taakse
VALOT:
Kaksoisksenonajovalot, joissa ajotilanteeseen sopeutuva AFS- ja kaarrevalotoiminto sekä LED-päivävalot
Etusumuvalot mustalla optiikalla, joissa kääntymistoiminto
Intelligent Light Assistant - Kaukovaloavustin
LED-takavalot
MUUT LISÄVARUSTEET:
Vetokoukku
KESSY - avaimeton keskuslukitus ja käynnistys
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Kahdet renkaat
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:Adaptiiviset ajovalotAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothBluetooth HandsfreeBluetooth mediantoistoBluetooth-matkapuhelinvalmius puhetunnistuksellaBolero-audiojärjestelmä, CD-soitin MP3-toistolla, 5.8" värillinen kosketusnäyttö (2DIN), USB ja AUX-in, SD-muistikorttipaikkaClimatronic - kaksialueinen automaatti-ilmastointi ja sisäilman kosteustunnistinDriver Activity Assistant - Kuljettajan vireystason tunnistusjärjestelmäESC Sis. ABS, EBD, MSR, ASR, EDL, HBA, DSR, ESBS, TSA ja MKBEtusumuvalot mustalla optiikalla, joissa kääntymistoimintoHill Hold -järjestelmäHuoltohistoria: sähköinenHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIntelligent Light Assistant - KaukovaloavustinIsofixIsofix-valmiusKESSY - avaimeton keskuslukitus ja käynnistysKaadettavat takaistuimetKaarrevalotKahdet renkaatKaksoisksenonajovalot, joissa ajotilanteeseen sopeutuva AFS- ja kaarrevalotoiminto sekä LED-päivävalotKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Kattokaiteet, hopean värisetKeskuslukitus: AvaimetonKevytmetallivanteetLED-takavalotLohkolämmitin / MoottorilämmitinLohkolämmitin ja sisäpistokeLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävät etuistuimetMUUT LISÄVARUSTEET:MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkainen monitoimiohjauspyörä, nelipuolainen (radion ja puhelimen säätimet)OhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPysäköintitutkaPysäköintitutka taakseSISUSTA JA VERHOILU:SisätilanpistokeSuksiluukkuSumuvalotSuomi-autoSähköisesti sisäänpäin taitettavat ulkopeilit ja automaattisesti tummentuvat ulkopeilitSähköisesti säädettävät ja lämmitettävät sivupeilitSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoimiset ikkunat edessä ja takana, lapsilukko takanaTummennetut ikkunatTurboTurvatyynytULKONÄKÖ:USBVALOT:Vakionopeuden säädinVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuVärillinen Maxi DOT -monitoiminäyttöXenon-ajovalotÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 302000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 213 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 8.7 s |
| Iskutilavuus | 1968 cm3 |
| Keskikulutus | 4.9 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.9 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.3 l/100km |
| Co2-päästöt | 124 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 1.4.2014 |
| Edellinen katsastus | 6.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 720 kg |
| Kokonaismassa | 2018 kg |
| Omamassa | 1455 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4780 mm |
| Korkeus | 1500 mm |
| Leveys | 1810 mm |
| Rekisteritunnus | XVR-687 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Muurame
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Olemme muuttaneet Jyväskylään Härkökuja 5
Ota yhteyttä
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com



