Subaru Outback
Esittely Subaru Outback, vm. 2010, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan vantaa@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 682
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä https://www.vaihtoautomaa.com/XVE-318/
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Jakopää: Hihnalla
Huoltohistoria: paperinen
SISUSTA JA VERHOILU:
Webasto ajastimella
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin
Lämmitettävät etuistuimet
Säädettävä ristiseläntuki
2-alueinen automaattinen ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Ohjauspyörän vaihdevalitsimet
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
Pysäköintitutkat taakse
Sadetunnistin
Ajovakauden hallinta
VALOT:
Ajovaloautomatiikka
MUUT LISÄVARUSTEET:
Vetokoukku
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Kahdet renkaat
2x avain
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Lisätietoja autosta numerosta, 020 789 0682 vantaa@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneHuoltokirja: PaperinenKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)OhjaustehostinPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaTurvatyynytVetokoukku
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2010 |
| Mittarilukema | 213000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 123 kW |
| Huippunopeus | 198 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 10.4 s |
| Iskutilavuus | 2457 cm3 |
| Keskikulutus | 8.4 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 11.3 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 194 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 12.2.2010 |
| Edellinen katsastus | 11.12.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2040 kg |
| Omamassa | 1608 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Keltainen |
| Pituus | 4780 mm |
| Korkeus | 1610 mm |
| Leveys | 1820 mm |
| Rekisteritunnus | XVE-318 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Vantaa
Ma-Pe klo 10 - 18
La 10 - 16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuomas Jokinen
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 664 5366
tuomas@vaihtoautomaa.com
Mari Veersalu
Ostoreskontra
Suomi, English, Eesti
0504352329
mari@vaihtoautomaa.com




