Toyota Corolla Verso
Esittely Toyota Corolla Verso, vm. 2009, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/XUT-135
ULKONÄKÖ:
Tummennetut ikkunat
SISUSTA JA VERHOILU:
Lämmitettävät etuistuimet
2-alueinen automaattinen ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Radio ja CD-soitin
AJOAVUSTIMET:
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
VALOT:
Ajovaloautomatiikka
PERUSTIEDOT:
7-paikkainen
Suomi-auto
Vetokoukku
Lohkolämmitin
Isofix
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaSadetunnistinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytVarashälytinVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Tila-auto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2009 |
| Mittarilukema | 275000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 100 kW |
| Huippunopeus | 195 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 2231 cm3 |
| Keskikulutus | 6.3 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.4 l/100km |
| Co2-päästöt | 167 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 7.8.2009 |
| Edellinen katsastus | 20.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1300 kg |
| Vetokyky jarruitta | 450 kg |
| Kokonaismassa | 2160 kg |
| Omamassa | 1605 kg |
| Istumapaikat | 7 |
| Väri | Hopea |
| Pituus | 4470 mm |
| Korkeus | 1670 mm |
| Leveys | 1770 mm |
| Rekisteritunnus | XUT-135 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Juho Mutikainen
Myyjä
Suomi, English
+358504076695
juho.mutikainen@vaihtoautomaa.com
Jeremi Wehmas
Palvelumyyjä
Suomi, English
0504300351
jeremi@vaihtoautomaa.com
Janne Soini
Myyjä
Suomi, English
050 4674 630
janne.soini@vaihtoautomaa.com
Juho Syrjänen
Ostot
Suomi, English
050 569 1820
juho.syrjanen@vaihtoautomaa.com
Jimi Västilä
Myyntiavustaja
Suomi, English
0504306522
jimi@vaihtoautomaa.com
Ville Westerberg
Ostaja
Suomi, English
050 526 4255
ville.westerberg@vaihtoautomaa.com
Juha Toivonen
Ostopäällikkö
Suomi, English
0504350514
juha@vaihtoautomaa.com
Toni Helenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 921 1327
toni.helenius@vaihtoautomaa.com




