Opel Antara
Esittely Opel Antara, vm. 2008, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/XSI-266/
TÄRKEIMMÄT:
Vetokoukku
Lohkolämmitin
Automaattinen ilmastointi
Tutkat edessä ja takana
Vakionopeudensäädin
SISUSTA JA VERHOILU:
ISOFIX-kiinnityspisteet takaistuimen reunapaikoilla
Kuljettajan istuimen korkeuden säätö
Lämmitettävät etuistuimet
VALOT:
Etusumuvalot
MUUT LISÄVARUSTEET:
Alamäkihidastin (DCS)
Sähkötoimiset ikkunannostimet edessä ja takana
Syvyys- ja korkeussuunnassa säädettävä ohjauspyörä
3-puolainen ohjauspyörä, nahkaverhottu
CD30 MP3 radio/cd-soitin, kaukosäätö ohjauspyörässä, 7 kaiutinta
Mukinpitimet edessä ja takana
Keskikonsoli, keskikyynärnoja edessä
Hydraulinen ohjaustehostin, ajonopeuden mukaan säätyvä
Kauko-ohjattu keskuslukitus
Tämän auton myynnistä vastaa Antti Kihlström 0207 890 686 Tilaa ilmainen kuntoraportti myyjältä muurame@vaihtoautomaa.com
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:Audio-liitäntäHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäMUUT LISÄVARUSTEET:MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPysäköintitutkaSISUSTA JA VERHOILU:SadetunnistinSisätilanpistokeSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytULKONÄKÖ:VALOT:Vakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2008 |
| Mittarilukema | 205000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 167 kW |
| Huippunopeus | 203 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 9.3 s |
| Iskutilavuus | 3190 cm3 |
| Keskikulutus | 11.6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 16.4 l/100km |
| Maantiekulutus | 8.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 278 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 2.7.2008 |
| Edellinen katsastus | 23.5.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2312 kg |
| Omamassa | 1845 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Hopea |
| Pituus | 4580 mm |
| Korkeus | 1750 mm |
| Leveys | 1850 mm |
| Rekisteritunnus | XSI-266 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Jyväskylä
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Ota yhteyttä
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com




