Renault Clio
Esittely Renault Clio, vm. 2024, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/XRR-127
ULKONÄKÖ:
Metalliväri
Tummennetut ikkunat
SISUSTA JA VERHOILU:
Digitaalinen mittaristo
Sisätilan valaistus, väri säädettävissä
Osanahkaverhoilu
Lämmitettävät etuistuimet
Musta sisäkattoverhoilu
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
HiFi äänentoisto
Apple CarPlay
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
Kaistavahti
Liikennemerkin tunnistus
Ajovakauden hallinta
Vireystilatunnistus
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Peruutuskamera
Pysäköintitutka taakse
VALOT:
Täys-LED-valot edessä
Ajovaloautomatiikka
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Älyavainkortti kävele pois -toiminnolla
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Isofix
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Automaattinen ilmastointi
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: AvaimetonKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSisätilanpistokeStart-stop-järjestelmäSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2024 |
| Mittarilukema | 34000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 67 kW |
| Huippunopeus | 175 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 12.4 s |
| Iskutilavuus | 999 cm3 |
| Keskikulutus | 6.3 l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 130 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 2.6.2023 |
| Edellinen katsastus | 2.6.2023 |
| Vetokyky jarruilla | 900 kg |
| Vetokyky jarruitta | 600 kg |
| Kokonaismassa | 1625 kg |
| Omamassa | 1201 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Oranssi |
| Pituus | 4050 mm |
| Korkeus | 1460 mm |
| Leveys | 1730 mm |
| Rekisteritunnus | XRR-127 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.



