Toyota Proace
Esittely Toyota Proace, vm. 2018, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/XOM-103
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
Ohjauspyörän vaihdevalitsimet
Kaistavahti
Katveavustin
Luistonesto (TRC)
Ajonvakautusjärjestelmä (VSC)
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
360°-kamera
SISUSTA JA VERHOILU:
Väliseinän äänieristys
Tavaratilan verhoilu
Väliseinä ikkunalla
2-alueinen automaattinen ilmastointi
Lämmitettävät etuistuimet
Kuljettajan kyynärnoja
1 + 2 -istuimet
Smart Cargo, keski-istuimen selkänojasta taittuva, kääntyvä pöytätaso
Osanahkaverhoilu
Seinien ja lattian vanerointi
ULKONÄKÖ:
Metalliväri
VALOT:
Xenon ajovalot
LED-päivävalot
LED lisäpitkä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Navigointijärjestelmä
Bluetooth Handsfree
Bluetooth mediantoisto
Subwoofer
PERUSTIEDOT:
ALV vähennyskelpoinen
Avaimeton kulku ja käynnistys
Vetokoukku
Webasto ajastimella
Liukuovi oikealla puolella
Sähkötoimiset ikkunat edessä
Stop & Start -järjestelmä
Suomi-auto
Jakopää: 123tkm 12/2021
Huoltohistoria: paperinen
Kahdet vanteet
Kahdet renkaat
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: 360-asteen kameraPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Pitkä - Matala |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2018 |
| Mittarilukema | 187763 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 130 kW |
| Huippunopeus | 170 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1997 cm3 |
| Keskikulutus | 5.9 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.3 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 155 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 18.5.2018 |
| Edellinen katsastus | 8.4.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3000 kg |
| Omamassa | 1777 kg |
| Istumapaikat | 3 |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 5310 mm |
| Korkeus | 1950 mm |
| Leveys | 1920 mm |
| Rekisteritunnus | XOM-103 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Janne Soini
Myyjä
Suomi, English
050 4674 630
janne.soini@vaihtoautomaa.com
Juho Mutikainen
Myyjä
Suomi, English
+358504076695
juho.mutikainen@vaihtoautomaa.com
Jeremi Wehmas
Palvelumyyjä
Suomi, English
0504300351
jeremi@vaihtoautomaa.com
Juho Syrjänen
Ostot
Suomi, English
050 569 1820
juho.syrjanen@vaihtoautomaa.com
Jimi Västilä
Myyntiavustaja
Suomi, English
0504306522
jimi@vaihtoautomaa.com
Ville Westerberg
Ostaja
Suomi, English
050 526 4255
ville.westerberg@vaihtoautomaa.com
Juha Toivonen
Ostopäällikkö
Suomi, English
0504350514
juha@vaihtoautomaa.com
Toni Helenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 921 1327
toni.helenius@vaihtoautomaa.com




