Renault Twingo
Esittely Renault Twingo, vm. 2017, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan vantaa@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 682
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/XOB-297
PERUSTIEDOT:
Lisäturvamahdollisuus 12kk/22500km
Suomi-auto
Huoltohistoria: paperinen
SISUSTA JA VERHOILU:
Lämmitettävät etuistuimet
Ilmastointi
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Aux-In Liitäntä
AJOAVUSTIMET:
Pysäköintitutka taakse
Auto Start/Stop
VALOT:
LED-päivävalot
Halogeeni Ajovalot
MUUT LISÄVARUSTEET:
Isofix
Kahdet renkaat
2x avain
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Lisätietoja autosta numerosta, 020 789 0682 vantaa@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaStart-stop-järjestelmäSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytUSBÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 50000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 52 kW |
| Huippunopeus | 151 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 14.5 s |
| Iskutilavuus | 999 cm3 |
| Keskikulutus | 4.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5 l/100km |
| Maantiekulutus | 3.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 95 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 27.3.2017 |
| Edellinen katsastus | 18.2.2025 |
| Vetokyky jarruilla | kg |
| Vetokyky jarruitta | kg |
| Kokonaismassa | 1360 kg |
| Omamassa | 940 kg |
| Istumapaikat | 4 |
| Väri | Punainen |
| Pituus | 3600 mm |
| Korkeus | 1560 mm |
| Leveys | 1650 mm |
| Rekisteritunnus | XOB-297 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Vantaa
Ma-Pe klo 10 - 18
La 10 - 16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuomas Jokinen
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 664 5366
tuomas@vaihtoautomaa.com
Mari Veersalu
Ostoreskontra
Suomi, English, Eesti
0504352329
mari@vaihtoautomaa.com




