Audi A4
Esittely Audi A4, vm. 2016, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/
ULKONÄKÖ:
S-Line-ulkopaketti
Chrome-delete teippaus
SISUSTA JA VERHOILU:
S Line-paketti
Digitaalinen mittaristo
2-alueinen automaattinen ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
Äänentoistojärjestelmä
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
Liikennemerkkitunnistin
Ajovakauden hallinta
Vireystilatunnistus
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
VALOT:
LED-päivävalot
PERUSTIEDOT:
Avaimeton kulku- ja käynnistys
Isofix
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytin
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 189000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1968 cm3 |
| Keskikulutus | 4 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 4.8 l/100km |
| Maantiekulutus | 3.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 106 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 20.11.2015 |
| Edellinen katsastus | 9.10.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1700 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2030 kg |
| Omamassa | 1623 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4730 mm |
| Korkeus | 1390 mm |
| Leveys | 1840 mm |
| Rekisteritunnus | XNV-302 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.



