Hyundai Tucson
Esittely Hyundai Tucson, vm. 2017, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lahti@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 684
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Huoltokirja
ULKONÄKÖ:
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
SISUSTA JA VERHOILU:
Istuinlämmitys edessä ja takana
Säädettävä ristiseläntuki
3-alueinen automaattinen ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
Kumimattosarja
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Navigointijärjestelmä
Bluetooth mediantoisto ja handsfree
Audio-sisääntuloliitäntä
Äänentoistojärjestelmä
Ajotietokone
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
Bils-järjestelmä
Kaistavahti
Liikennemerkkitunnistin
Luistonestojärjestelmä
Sadetunnistin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Peruutuskamera
VALOT:
LED-päivävalot
Ajovaloautomatiikka
Sumuvalot
MUUT LISÄVARUSTEET:
Avaimeton käynnistys
Vetokoukku
Sähköisesti koria vasten taittuvat ulkopeilit
Automaattisesti himmentyvä taustapeili
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Sähkötoiminen takaluukku
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Turvatyynyt
Varashälytin
Kahdet renkaat
2x avain
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLED-ajovalotLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MUUT LISÄVARUSTEET:MonitoimiohjauspyöräNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaRengaspainevalvonta -järjestelmäSISUSTA JA VERHOILU:SadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytULKONÄKÖ:USBVALOT:Vakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 235000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 130 kW |
| Huippunopeus | 201 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 9.1 s |
| Iskutilavuus | 1591 cm3 |
| Keskikulutus | 7.5 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 9.2 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 175 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 10.8.2017 |
| Edellinen katsastus | 19.3.2024 |
| Vetokyky jarruilla | 1600 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2190 kg |
| Omamassa | 1690 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4480 mm |
| Korkeus | 1650 mm |
| Leveys | 1850 mm |
| Rekisteritunnus | VZI-640 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com




