Kia Rio
Esittely Kia Rio, vm. 2017, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/VZF-794/
Nätti Suomiauto mukavilla varusteilla!
SISÄTILAT JA MUKAVUUS:
60/40-suhteessa taittuva takaistuin
Isofix-kiinnikkeet takaistuimella (2 kpl)
Lämmitettävät etuistuimet
Lämmitettävä ohjauspyörä
Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
Nahkaverhoiltu vaihdekepin nuppi
Ilmastointi
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Audiosäätimet ohjauspyörässä
AUX/USB-liitin keskikonsolissa
Radio/MP3-soitin
Bluetooth mediantoisto ja hands-free
AJOAVUSTIMET:
Ajonestolaite
ESC-ajonvakautusjärjestelmä
Ajotietokone
VALOT:
Ajovaloautomatiikka (hämäräkytkin)
Päiväajovalot
TURVALLISUUS:
Lukkiutumattomat ABS-jarrut elektronisella jarruvoimanjaolla
MUUT VARUSTEET:
Sähkötoimiset etuikkunat
Sähkötoimiset peilit
Kauko-ohjattava keskuslukitus
Moottorinlämmitin
2x renkaat
Tämän auton myynnistä vastaa Antti Kihlström 0207 890 686 Tilaa ilmainen kuntoraportti myyjältä muurame@vaihtoautomaa.com
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- 60/40-suhteessa taittuva takaistuinAJOAVUSTIMET:AUX/USB-liitin keskikonsolissaAjonestolaiteAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAjovaloautomatiikka (hämäräkytkin)Audio-liitäntäAudiosäätimet ohjauspyörässäBluetoothBluetooth hands-freeESC-ajonvakautusjärjestelmäHuoltokirja: PaperinenIlmastointiIlmastointi: ManuaalinenIsofix-kiinnikkeet takaistuimella (2 kpl)Isofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Kauko-ohjattava keskuslukitusKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenLohkolämmitin / MoottorilämmitinLukkiutumattomat ABS-jarrut elektronisella jarruvoimanjaollaLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräLämmitettävät etuistuimetMUUT LISÄVARUSTEET:MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiltu ohjauspyöräNahkaverhoiltu vaihdekepin nuppiOhjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätöOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPäiväajovalotRadio, mp3-soitinSISUSTA JA VERHOILU:SumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoimiset etuikkunatTurvatyynytULKONÄKÖ:USBVALOT:ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 118000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 62 kW |
| Huippunopeus | 173 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 12.9 s |
| Iskutilavuus | 1248 cm3 |
| Keskikulutus | 4.8 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.1 l/100km |
| Co2-päästöt | 109 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 31.3.2017 |
| Edellinen katsastus | 12.2.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 910 kg |
| Vetokyky jarruitta | 450 kg |
| Kokonaismassa | 1560 kg |
| Omamassa | 1139 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4070 mm |
| Korkeus | 1450 mm |
| Leveys | 1730 mm |
| Rekisteritunnus | VZF-794 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Muurame
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Olemme muuttaneet Jyväskylään Härkökuja 5
Ota yhteyttä
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com



