Mercedes-Benz CLA
Esittely Mercedes-Benz CLA, vm. 2017, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lahti@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 684
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Huom! 3G-verkkojen alasajosta johtuen kaikki Mercedes-Benz Me; -etäpalvelun ominaisuudet eivät enää toimi 2016-2018 vuoden Mercedeksissä
Auton varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 241000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 90 kW |
| Huippunopeus | 210 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 8.8 s |
| Iskutilavuus | 1595 cm3 |
| Keskikulutus | 5.6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.2 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 130 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 29.3.2017 |
| Edellinen katsastus | 26.8.2024 |
| Vetokyky jarruilla | 1200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 730 kg |
| Kokonaismassa | 1955 kg |
| Omamassa | 1460 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Sininen |
| Pituus | 4690 mm |
| Korkeus | 1460 mm |
| Leveys | 1780 mm |
| Rekisteritunnus | VYZ-299 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com



