BMW 116
Esittely BMW 116, vm. 2012, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lahti@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 684
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Tämä tyylikäs ja vähäkulutuksinen BMW on juuri saapunut! Tämän auton saat omaksesi 0€ käsirahalla ja järkevällä kk-erällä.
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Huoltokirja
SISUSTA JA VERHOILU:
Lämmitettävät etuistuimet
2-alueinen automaattinen ilmastointi
Musta sisäkattoverhoilu
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Radio ja CD-soitin
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
Ajodynamiikkakytkin
Ajotietokone
Ajovakauden hallinta
Avaimeton moottorin käynnistys
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Peruutustutka (PDC) eteen ja taakse
VALOT:
Xenon-ajovalot
LED-päivävalot
Ajovaloautomatiikka
PERUSTIEDOT:
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Sähkösäätöiset sivupeilit
Sähkötoimiset etu- ja takasivulasit
Isofix
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MUUT LISÄVARUSTEET:MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPysäköintitutkaSISUSTA JA VERHOILU:SadetunnistinSisätilanpistokeSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytULKONÄKÖ:USBVALOT:Vakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinXenon-ajovalotÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2012 |
| Mittarilukema | 190000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 85 kW |
| Huippunopeus | 200 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1995 cm3 |
| Keskikulutus | 4.5 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.4 l/100km |
| Maantiekulutus | 3.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 117 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 4.5.2012 |
| Edellinen katsastus | 23.5.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 690 kg |
| Kokonaismassa | 1840 kg |
| Omamassa | 1385 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4320 mm |
| Korkeus | 1420 mm |
| Leveys | 1770 mm |
| Rekisteritunnus | VUX-808 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com




