Suzuki Swift
Esittely Suzuki Swift, vm. 2008, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lahti@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 684
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Huoltokirja
SISUSTA JA VERHOILU:
Ilmastointi
Lämmitettävät etuistuimet
Monitoimiohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
CD soitin
Äänentoistojärjestelmä
Ajotietokone
AJOAVUSTIMET:
Luistonestojärjestelmä
Sadetunnistin
MUUT LISÄVARUSTEET:
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Turvatyynyt
Varashälytin
Kahdet renkaat
2x avain
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:AjotietokoneHuoltokirja: PaperinenHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: ManuaalinenKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MUUT LISÄVARUSTEET:MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetSISUSTA JA VERHOILU:SadetunnistinSisätilanpistokeSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytULKONÄKÖ:VALOT:VarashälytinÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2008 |
| Mittarilukema | 241000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 67 kW |
| Huippunopeus | 175 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 11 s |
| Iskutilavuus | 1320 cm3 |
| Keskikulutus | 6.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.1 l/100km |
| Co2-päästöt | 148 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 30.5.2008 |
| Edellinen katsastus | 10.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 400 kg |
| Kokonaismassa | 1485 kg |
| Omamassa | 1065 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 3710 mm |
| Korkeus | 1510 mm |
| Leveys | 1690 mm |
| Rekisteritunnus | VTY-567 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com



