Skoda Octavia
Esittely Skoda Octavia, vm. 2013, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lahti@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 684
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Tämä Skoda Octavia on juuri saapunut! Tämän auton saat itsellesi 0€ käsirahalla ja järkevällä kk-erällä.
Lisätietoja päivitetään, kysy lisää myyjältä.
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:Huoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLohkolämmitin / MoottorilämmitinLukkiutumattomat jarrut (ABS)MUUT LISÄVARUSTEET:MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPysäköintitutkaSISUSTA JA VERHOILU:Sähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytULKONÄKÖ:VALOT:Vakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 246000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 118 kW |
| Huippunopeus | 222 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 8.2 s |
| Iskutilavuus | 1798 cm3 |
| Keskikulutus | 6.6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 9.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.4 l/100km |
| Co2-päästöt | 155 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 31.1.2013 |
| Edellinen katsastus | 31.7.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1400 kg |
| Vetokyky jarruitta | 680 kg |
| Kokonaismassa | 1985 kg |
| Omamassa | 1385 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Beige |
| Pituus | 4670 mm |
| Korkeus | 1520 mm |
| Leveys | 1770 mm |
| Rekisteritunnus | VOZ-166 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com




