Toyota Corolla
Esittely Toyota Corolla, vm. 2005, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/VNG-928/
Tästä sporttinen Corolla suoraan ajoon!
Kysy lisää myyjältä!
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Huoltohistoria: paperinen
ULKONÄKÖ:
Kattospoileri, Sport
Ulkopeilit korinväriset, sähkösäätöiset ja - lämmitteiset
SISUSTA JA VERHOILU:
Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
Kuljettajan ja etumatkustajan istuinlämmittimet
Kolmipuolainen nahkaverhoiltu
Ohjauspyörän korkeuden -ja etäisyydensäätö
Vaihteenvalitsin nahkaverhoiltu metallikoristelulla
Turvavyömuistutin
Isofix
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Kenwood autosoitin, 4 kaiutinta
AJOAVUSTIMET:
Manuaalinen ilmastointi
Sähkötoiminen ohjaustehostin
ABS/EBD-jarrut
Optitron-mittaristo
Turvakori
VALOT:
LED-valopaneeli
MUUT LISÄVARUSTEET:
Lohkolämmitin + sisäpistoke
Takalasinlämmitin ajastimella
Sähkötoimiset etuikkunat, turvatoiminto
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- ABS/EBD-jarrutAJOAVUSTIMET:Audio-liitäntäDefa-lohkolämmitin sekä sisälämmityksen haaroitussarjaEdessä 3-pisteturvavyöt, esikiristimet ja voimanrajoittimetEtuturvavöiden korkeudensäätöHuoltohistoria: paperinenHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Kattospoileri, SportKenwood autosoitin, 4 kaiutintaKeskuslukitus: AvaimellaKolmipuolainen nahkaverhoiltu ohjauspyörä audion kauko-ohjauksellaKuljettajan istuimen korkeudensäätöKuljettajan ja etumatkustajan erilliset istuinlämmittimetLastenistuimen ISOFIX-kiinnitysjärjestelmä (2. rivillä 2 kpl)Lohkolämmitin / MoottorilämmitinLukkiutumattomat jarrut (ABS)MUUT LISÄVARUSTEET:Manuaalinen ilmastointiNiskatuet (2 edessä, 3 takana)Ohjauspyörän korkeuden -ja etäisyydensäätöOhjaustehostinOptitron-mittaristoPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetSISUSTA JA VERHOILU:SisätilanpistokeSuomi-autoSähkökäyttöiset ikkunatSähkötoiminen ohjaustehostinSähkötoimiset etuikkunat, turvatoimintoTakalasinlämmitin ajastimellaTurvakoriTurvatyynytTurvavyömuistutinULKONÄKÖ:Ulkopeilit korinväriset, sähkösäätöiset ja - lämmitteisetVALOT:Vaihteenvalitsin nahkaverhoiltu metallikoristelullaÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2005 |
| Mittarilukema | 301000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 81 kW |
| Huippunopeus | 190 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 10.2 s |
| Iskutilavuus | 1590 cm3 |
| Keskikulutus | 7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 9 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 168 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 11.1.2005 |
| Edellinen katsastus | 27.2.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1300 kg |
| Vetokyky jarruitta | 450 kg |
| Kokonaismassa | 1655 kg |
| Omamassa | 1210 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4180 mm |
| Korkeus | 1480 mm |
| Leveys | 1710 mm |
| Rekisteritunnus | VNG-928 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Muurame
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Olemme muuttaneet Jyväskylään Härkökuja 5
Ota yhteyttä
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com



