Opel Insignia
Esittely Opel Insignia, vm. 2013, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/UUF-554/
SISUSTA JA VERHOILU:
Lämmitettävät etuistuimet
2-alueinen automaattinen ilmastointi
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Radio
Aux-liitäntä
Radiosäätimet ohjauspyörässä
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
VALOT:
Ajovaloautomatiikka
Bi-Xenon ajovalot
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Vetokoukku
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Isofix
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Tämän auton myynnistä vastaa Roope Pohjola 0207 890686 Tilaa ilmainen kuntoraportti myyjältä. Muurame@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjotietokoneBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSisätilanpistokeSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 187000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 103 kW |
| Huippunopeus | 200 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 11.5 s |
| Iskutilavuus | 1362 cm3 |
| Keskikulutus | 5.7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.3 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.8 l/100km |
| Co2-päästöt | 134 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 4.1.2013 |
| Edellinen katsastus | 25.2.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2140 kg |
| Omamassa | 1664 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4910 mm |
| Korkeus | 1520 mm |
| Leveys | 1860 mm |
| Rekisteritunnus | UUF-554 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.



