Audi A3
Esittely Audi A3, vm. 2013, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lahti@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 684
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Huoltokirja
ULKONÄKÖ:
Tummennetut takaikkunat
Aluvanteet
SISUSTA JA VERHOILU:
Lämmitettävät etuistuimet
3-alueinen automaattinen ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Audi Sound system
Bluetooth mediantoisto ja handsfree
Äänentoistojärjestelmä
Ajotietokone
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
Luistonestojärjestelmä
Sadetunnistin
VALOT:
LED-päivävalot
Ajovaloautomatiikka
Sumuvalot
MUUT LISÄVARUSTEET:
Isofix
Varashälytin
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Turvatyynyt
Varashälytin
Kahdet renkaat
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: PaperinenHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 104000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 90 kW |
| Huippunopeus | 203 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 9.2 s |
| Iskutilavuus | 1395 cm3 |
| Keskikulutus | 4.9 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.2 l/100km |
| Co2-päästöt | 114 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 8.1.2013 |
| Edellinen katsastus | 25.8.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1400 kg |
| Vetokyky jarruitta | 630 kg |
| Kokonaismassa | 1755 kg |
| Omamassa | 1270 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Punainen |
| Pituus | 4360 mm |
| Korkeus | 1470 mm |
| Leveys | 1780 mm |
| Rekisteritunnus | UTG-221 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com




