Toyota Hilux
Esittely Toyota Hilux, vm. 2010, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/UJF-794
Nelivetoinen Suomi-Hilux webastolla ja 3l diesel moottorilla!
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
- Automaattinen ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Vetokoukku
- Valittavissa takaveto sekä hidas ja nopea neliveto
- Nappularenkaat
- Lavakate
- Lavakaari lavan etuosaan (rosteri)
- Karjarauta
- Astinlaudat
- Radio ja CD-soitin
- Aux ja Usb liitäntä
- Monitoimiohjauspyörä
- Ajotietokone
- Lämmitettävät etuistuimet
- Tummennetut ikkunat
- Sähköikkunat
- Sähkötoimiset peilit
- Luistonesto
Autoon tulee mukaan takapenkki, viisipaikkaiseksi rekisteröidessä ajoneuvovero tulee maksettavaksi.
Kahdet renkaat
2x renkaat, 2x avain
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Tämän auton myynnistä vastaa Roope Pohjola 0207 890686 Tilaa ilmainen kuntoraportti myyjältä. Muurame@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Avolava |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2010 |
| Mittarilukema | 182000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 126 kW |
| Huippunopeus | 175 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 11.9 s |
| Iskutilavuus | 2982 cm3 |
| Keskikulutus | 8.9 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 11.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 7.3 l/100km |
| Co2-päästöt | 236 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 28.5.2010 |
| Edellinen katsastus | 26.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2250 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2760 kg |
| Omamassa | 1930 kg |
| Istumapaikat | 2 |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 5260 mm |
| Korkeus | 1810 mm |
| Leveys | 1840 mm |
| Rekisteritunnus | UJF-794 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Janne Soini
Myyjä
Suomi, English
050 4674 630
janne.soini@vaihtoautomaa.com
Juho Mutikainen
Myyjä
Suomi, English
+358504076695
juho.mutikainen@vaihtoautomaa.com
Jeremi Wehmas
Palvelumyyjä
Suomi, English
0504300351
jeremi@vaihtoautomaa.com
Juho Syrjänen
Ostot
Suomi, English
050 569 1820
juho.syrjanen@vaihtoautomaa.com
Jimi Västilä
Myyntiavustaja
Suomi, English
0504306522
jimi@vaihtoautomaa.com
Ville Westerberg
Ostaja
Suomi, English
050 526 4255
ville.westerberg@vaihtoautomaa.com
Juha Toivonen
Ostopäällikkö
Suomi, English
0504350514
juha@vaihtoautomaa.com
Toni Helenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 921 1327
toni.helenius@vaihtoautomaa.com




