Dacia Duster
Esittely Dacia Duster, vm. 2012, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan vantaa@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 682
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Juuri katsastettu!
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/TYR-697
SISUSTA JA VERHOILU:
Nahkaverhoilu
Ilmastointi
Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
MUUT LISÄVARUSTEET:
Vetokoukku
Isofix
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä- ja talvirenkaissa
2x avain
PERUSTIEDOT:
Huoltohistoria: paperinen
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Lisätietoja autosta numerosta, 020 789 0682 vantaa@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2012 |
| Mittarilukema | 177000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 81 kW |
| Huippunopeus | 168 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1461 cm3 |
| Keskikulutus | 5.6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.5 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.3 l/100km |
| Co2-päästöt | 145 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 3.1.2012 |
| Edellinen katsastus | 12.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 680 kg |
| Kokonaismassa | 1844 kg |
| Omamassa | 1369 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4320 mm |
| Korkeus | 1700 mm |
| Leveys | 1820 mm |
| Rekisteritunnus | TYR-697 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Vantaa
Ma-Pe klo 10 - 18
La 10 - 16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuomas Jokinen
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 664 5366
tuomas@vaihtoautomaa.com
Mari Veersalu
Ostoreskontra
Suomi, English, Eesti
0504352329
mari@vaihtoautomaa.com



