Toyota RAV4
Esittely Toyota RAV4, vm. 2010, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/TCZ-452/
Nelivetoinen Suomiauto valmiina mökkiteiden haasteisiin!
Mukavuus ja sisustus
Lämmitettävät etuistuimet
Takaistuimen etäisyyssäätö
Kaksialueinen automaatti-ilmastointi
Sähkötoimiset ja lämmitettävät ovipeilit, koria vasten taitettavat
Kauko-ohjattava keskuslukitus
Nahkaverhoiltu ohjauspyörä audiojärjestelmän säätimillä
Nahkapäällysteinen vaihteenvalitsin
Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
Sähköikkunat
Aurinkolasikotelo
Mukitelineet
Äänentoisto ja infotainment
6 CD-levyn vaihtaja
Monitoiminäyttö
Bluetooth handsfree
AUX-liitäntä
Ajo- ja turvallisuusjärjestelmät
Ajonestolaite
Integrated Active Drive System
VSC + TRC
ABS + EBD
Mäkilähtöavustin (HAC)
Vakionopeudensäädin
Optitron-mittaristo
ISOFIX-valmius
Valot ja näkyvyys
Xenon-ajovalot
Etusumuvalot
LED-takavalot
Tuulilasinpyyhkimien sadetunnistin
Ulkovarusteet
Vetokoukku
Metalliväri
Sähkötoimiset ja lämmitettävät ovipeilit, koria vasten taitettavat
Kauko-ohjattava keskuslukitus
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä- ja talvirenkaissa
Tämän auton myynnistä vastaa Antti Kihlström 0207 890 686 Tilaa ilmainen kuntoraportti myyjältä muurame@vaihtoautomaa.com
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- 6 CD-levyn vaihtajaABS + EBDAJOAVUSTIMET:AjonestolaiteAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAlas kääntyvä takaistuinAluvanteet kesä-ja talvirenkaissaAudio-liitäntäAurinkolasikoteloBluetoothBluetooth HandsfreeEtusumuvalotHuoltokirja: PaperinenISOFIX-kiinnityspisteetIlmastointi: AutomaattinenIntegrated Active Drive SystemIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaksialueinen automaatti-ilmastointiKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Kauko-ohjattava keskuslukitusKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKyynärnoja edessäLED-takavalotLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävät etuistuimetMUUT LISÄVARUSTEET:MetalliväriMonitoiminäyttöMonitoimiohjauspyöräMukitelineetMäkilähtöavustinMäkilähtöavustin (HAC)Nahkapäällysteinen vaihteenvalitsinNahkaverhoiltu ohjauspyörä audiojärjestelmän säätimilläOhjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätöOhjaustehostinOptitron-mittaristoPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetSISUSTA JA VERHOILU:SadetunnistinSisätilanpistokeSumuvalotSähköikkunatSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoimiset ja lämmitettävät ovipeilit, koria vasten taitettavatTakaistuimen etäisyyssäätöTurvatyynytTuulilasinpyyhkimien sadetunnistinULKONÄKÖ:VALOT:VSC + TRCVakionopeudensäädinVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuXenon-ajovalotÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2010 |
| Mittarilukema | 270000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 116 kW |
| Huippunopeus | 185 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 10.5 s |
| Iskutilavuus | 1987 cm3 |
| Keskikulutus | 7.6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 9.6 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.4 l/100km |
| Co2-päästöt | 178 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 11.6.2010 |
| Edellinen katsastus | 1.8.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2070 kg |
| Omamassa | 1550 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4480 mm |
| Korkeus | 1690 mm |
| Leveys | 1820 mm |
| Rekisteritunnus | TCZ-452 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Muurame
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Olemme muuttaneet Jyväskylään Härkökuja 5
Ota yhteyttä
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com


