Volkswagen Passat
Esittely Volkswagen Passat, vm. 2017, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan vantaa@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 682
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/SZL-249
ULKONÄKÖ:
Tummennetut ikkunat
SISUSTA JA VERHOILU:
Webasto kaukokäytöllä
Panorama lasikattoluukku
Sähkösäätöiset etuistuimet, kuljettajan istuin muistilla
Lämmitettävät etuistuimet
Tuuletetut etuistuimet
Kuljettajanistuimen hierontatoiminto
3-alueinen automaattinen ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
Ohjauspyörän vaihdevalitsimet
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
HUD-tuulilasinäyttö
Katveavustin
Kaistavahti
Liikennemerkkitunnistin
Ajovakauden hallinta
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Peruutuskamera
Pysäköintitutkat eteen ja taakse'
VALOT:
LED-ajovalot
LED-päivävalot
MUUT LISÄVARUSTEET:
Alle taittuva vetokoukku
Avaimeton kulku- ja käynnistys
Sähkötoiminen takaluukku
Sähköisesti koria vasten taittuvat ulkopeilit
Automaattisesti himmentyvä taustapeili
Isofix
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
2x avain
PERUSTIEDOT:
Lisäturvamahdollisuus 12kk/22500km
Jakopää: Ketjulla
Huoltohistoria: paperinen
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Lisätietoja autosta numerosta, 020 789 0682 vantaa@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHead-Up-näyttöHuoltokirja: PaperinenIlmastoidut istuimetIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKaton avausmekanismi: SähköinenKattoluukku: PanoraamaKatveavustinKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLasikattoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaStart-stop-järjestelmäSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 165000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 162 kW |
| Huippunopeus | km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1984 cm3 |
| Keskikulutus | 6.9 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.5 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.1 l/100km |
| Co2-päästöt | 162 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 24.10.2016 |
| Edellinen katsastus | 9.10.2024 |
| Vetokyky jarruilla | 2200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2270 kg |
| Omamassa | 1801 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4780 mm |
| Korkeus | 1510 mm |
| Leveys | 1830 mm |
| Rekisteritunnus | SZL-249 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Vantaa
Ma-Pe klo 10 - 18
La 10 - 16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuomas Jokinen
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 664 5366
tuomas@vaihtoautomaa.com
Mari Veersalu
Ostoreskontra
Suomi, English, Eesti
0504352329
mari@vaihtoautomaa.com



