Toyota RAV4
Esittely Toyota RAV4, vm. 2006, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/
Lämmitettävät etuistuimet
Äänentoistojärjestelmä
Ajovaloautomatiikka
Shköpeilit
Vetokoukku
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Isofix
Kahdet renkaat
Suomi-auto
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)OhjaustehostinPenkinlämmittimetRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSisätilanpistokeSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVetokoukku
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2006 |
| Mittarilukema | 168000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 112 kW |
| Huippunopeus | km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1990 cm3 |
| Keskikulutus | 8.6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 11 l/100km |
| Maantiekulutus | 7.2 l/100km |
| Co2-päästöt | 202 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 17.8.2006 |
| Edellinen katsastus | 26.6.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2070 kg |
| Omamassa | 1540 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Hopea |
| Pituus | 4370 mm |
| Korkeus | 1690 mm |
| Leveys | 1820 mm |
| Rekisteritunnus | SXI-621 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.



