Ford Focus
Esittely Ford Focus, vm. 2016, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/SNV-565
SISUSTA JA VERHOILU:
Lämmitettävät etuistuimet
Ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutka taakse
VALOT:
Ajovaloautomatiikka
PERUSTIEDOT:
1. käyttäjältä
Suomi-auto
Isofix
Aluvanteet
Kahdet renkaat
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäHuoltokirja: PaperinenHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 72000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 92 kW |
| Huippunopeus | 192 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 11.5 s |
| Iskutilavuus | 999 cm3 |
| Keskikulutus | 5.5 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.4 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.4 l/100km |
| Co2-päästöt | 125 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 17.6.2016 |
| Edellinen katsastus | 8.4.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 670 kg |
| Kokonaismassa | 1900 kg |
| Omamassa | 1345 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Punainen |
| Pituus | 4690 mm |
| Korkeus | 1510 mm |
| Leveys | 1820 mm |
| Rekisteritunnus | SNV-565 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.




