Skoda Octavia
Esittely Skoda Octavia, vm. 2011, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/SKH-162
ULKONÄKÖ:
Tummennetut ikkunat
SISUSTA JA VERHOILU:
Lämmitettävät etuistuimet
Automaattinen ilmastointi
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
PERUSTIEDOT:
Suomi-auto
Vetokoukku
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Isofix
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- Huoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)OhjaustehostinPenkinlämmittimetSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2011 |
| Mittarilukema | 227000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 90 kW |
| Huippunopeus | 202 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 9.8 s |
| Iskutilavuus | 1390 cm3 |
| Keskikulutus | 6.3 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.5 l/100km |
| Maantiekulutus | 5 l/100km |
| Co2-päästöt | 148 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 26.8.2010 |
| Edellinen katsastus | 26.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 600 kg |
| Kokonaismassa | 1925 kg |
| Omamassa | 1325 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4670 mm |
| Korkeus | 1520 mm |
| Leveys | 1770 mm |
| Rekisteritunnus | SKH-162 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.



