Volkswagen Crafter
Esittely Volkswagen Crafter, vm. 2020, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/RUJ-811
SISUSTA JA VERHOILU:
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastinkellolla ja kaukosäätimellä
ErgoActive-joustoistuin hierontatoiminnolla
Lämmitettävät etuistuimet
Säädettävä ristiseläntuki
Ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Monitoiminäyttö MFD+
Apple CarPlay
Android Auto
MirrorLink
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Ympäristönvalvonta "Front assist"
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Ajovakauden hallinta
Vireystilatunnistus
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Peruutuskamera
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
VALOT:
LED-päivävalot
LED-ajovalot
Ajovaloautomatiikka
PERUSTIEDOT:
Ensimmäiseltä käyttäjältä
ALV-Vähennyskelpoinen
Suomi-auto
Vetokoukku
Tummennetut ikkunat
Kahdet renkaat
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaSadetunnistinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Puolipitkä - Korkea |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 129000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 130 kW |
| Huippunopeus | 165 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1968 cm3 |
| Keskikulutus | l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 203 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 26.8.2020 |
| Edellinen katsastus | 29.7.2024 |
| Vetokyky jarruilla | 3000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omamassa | 2130 kg |
| Istumapaikat | 3 |
| Väri | Hopea |
| Pituus | 6150 mm |
| Korkeus | 3080 mm |
| Leveys | 2040 mm |
| Rekisteritunnus | RUJ-811 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.



