Hyundai i20
Esittely Hyundai i20, vm. 2022, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/RSM-164/
Tästä näppärä ja pieniruokainen oivallinen auto kaupunki tai työmatka ajoon. Mukavasti varusteltu, kysy lisää myyjältä!
Kysy esittelyvideo myyjältä!
AJOAVUSTIMET:
LKA-kaistallapitoavustin
Kaistavahti (LDWS)
Kaukovaloassistentti
Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
Kuljettajan vireystilan valvontajärjestelmä
Ajotilan valinta
Rengaspaineiden valvontajärjestelmä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Bluetooth hands-free & audio
Apple CarPlay
Android Auto
Langaton älypuhelimen lataus (Qi-yhteensopiva)
Supervision Cluster -mittaristo
Ulkolämpötilan näyttö
Ajotietokone
MUUT LISÄVARUSTEET:
Avaimeton kulku- ja käynnistys
Keskuslukituksen kauko-ohjaus
Vetokoukku
ISOFIX -lastenistuimen kiinnitys takaistuimella
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Murtohälytin
Comfort Plus Pack
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Peruutuskamera dynaamisilla pysäköinnin ohjausviivoilla
SISUSTA JA VERHOILU:
Sähkötoimiset lasinnostajat etuovissa
Sähkötoimiset lasinnostajat takaovissa
Kuljettajan istuimen korkeussäätö
Säädettävä istuinlämmitys etuistuimilla
Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
Nahkaverhoiltu vaihdekepin nuppi
Lämmitettävä ohjauspyörä
12 V virtapistoke keskikonsolissa
ULKONÄKÖ:
Ulkopeileihin integroidut sivuvilkut
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Plug-in hybridien sekä itselataavien hybridien ilmoituksissa valmistajan ilmoittamat tekniset tiedot, kuten esimerkiksi toimintamatka ja kulutus sekä akun latausnopeus ja kapasiteetti ovat valmistajan ilmoittamia ja mitattu uudesta vastaavasta autosta optimiolosuhteissa. Auton todellinen kulutus, latausaika, kulutus ja toimintasäde sekä akun kapasiteetti saattavat erota valmistajan ilmoittamista arvoista. Akun teho ja kapasiteetti heikkenevät käytössä sekä akun ikääntyessä. Poikkeavat sääolosuhteet saattavat rajoittaa ajoneuvon käyttöä ja/tai heikentää sen ominaisuuksia. Ellei muuta ole mainittu, akkutestillä saatu arvo vastaa akun hallintajärjestelmästä luettua valmistajan laskemaa SoH-arvoa. SoH-arvoa ei voi suoraan verrata akun kapasiteettiin tai ominaisuuksiin. Akkutestin tulos voi erota muiden palveluntarjoajien tuloksesta johtuen mittaustapojen eroavaisuuksista.
Auton varusteet
- 12 V virtapistoke keskikonsolissaAJOAVUSTIMET:AjotietokoneAjotilan valintaAndroid AutoApple CarPlayAvaimeton kulku- ja käynnistysAvaimeton käynnistysBluetooth hands-free & audioBluetooth mediantoistoComfort Plus PackISOFIX -lastenistuimen kiinnitys takaistuimellaIsofix-valmiusKaistavahtiKaistavahti (LDWS)Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/KaukovaloassistenttiKeskuslukituksen kauko-ohjausKeskuslukitus: KaukosäätöinenKuljettajan istuimen korkeussäätöKuljettajan vireystilan valvontajärjestelmäLKA-kaistallapitoavustinLangaton älypuhelimen lataus (Qi-yhteensopiva)Lohkolämmitin / MoottorilämmitinLohkolämmitin ja sisäpistokeLämmitettävä ohjauspyöräMUUT LISÄVARUSTEET:MurtohälytinNahkaverhoiltu ohjauspyöräNahkaverhoiltu vaihdekepin nuppiPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:Peruutuskamera dynaamisilla pysäköinnin ohjausviivoilla RVM (Rear View Monitor, with Dynamic Parking Guidance)Peruutuskamera: Kamera takanaRengaspaineiden valvontajärjestelmäSISUSTA JA VERHOILU:Supervision Cluster -mittaristoSähkökäyttöiset ikkunatSähkötoimiset lasinnostajat etuovissaSähkötoimiset lasinnostajat takaovissaSäädettävä istuinlämmitys etuistuimillaULKONÄKÖ:Ulkolämpötilan näyttöUlkopeileihin integroidut sivuvilkutVALOT:Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitinVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 29000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 73 kW |
| Huippunopeus | 185 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 11.4 s |
| Iskutilavuus | 998 cm3 |
| Keskikulutus | 5.6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 117 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 25.11.2021 |
| Edellinen katsastus | 13.8.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1110 kg |
| Vetokyky jarruitta | 450 kg |
| Kokonaismassa | 1660 kg |
| Omamassa | 1190 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Ruskea (beige) |
| Pituus | 4040 mm |
| Korkeus | 1450 mm |
| Leveys | 1780 mm |
| Rekisteritunnus | RSM-164 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Jyväskylä
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Ota yhteyttä
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com



