Citroen Jumper
Esittely Citroen Jumper, vm. 2014, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/RRM-599
Edullinen fiksu paku alv-vähennyskelpoisena!
- ALV Vähennyskelpoinen
- Suomi-auto
- Webasto ajastimella
- Peruutuskamera
- Lohkolämmitin
- Vakionopeudensäädin
- Ajotietokone
- ABS-jarrut ja hätäjarrutehostin
- Ohjauspyörän korkeudensäätö
- Radio, MP3 yhteensopiva, säätimet ohjauspyörässä
- Ilmastointi
- Kahdet renkaat
- Kahdet vanteet, kesäksi alumiinivanteet!
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Tämän auton myynnistä vastaa Roope Pohjola 0207 890686 Tilaa ilmainen kuntoraportti myyjältä. Muurame@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Puolipitkä - Matala |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 190000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 81 kW |
| Huippunopeus | 140 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 2198 cm3 |
| Keskikulutus | 7.7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 9.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.6 l/100km |
| Co2-päästöt | 203 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 12.3.2014 |
| Edellinen katsastus | 5.5.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3300 kg |
| Omamassa | 2039 kg |
| Istumapaikat | 3 |
| Väri | Sininen |
| Pituus | 5410 mm |
| Korkeus | 2250 mm |
| Leveys | 2050 mm |
| Rekisteritunnus | RRM-599 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Jeremi Wehmas
Palvelumyyjä
Suomi, English
0504300351
jeremi@vaihtoautomaa.com
Janne Soini
Myyjä
Suomi, English
050 4674 630
janne.soini@vaihtoautomaa.com
Juho Mutikainen
Myyjä
Suomi, English
+358504076695
juho.mutikainen@vaihtoautomaa.com
Juho Syrjänen
Ostot
Suomi, English
050 569 1820
juho.syrjanen@vaihtoautomaa.com
Jimi Västilä
Myyntiavustaja
Suomi, English
0504306522
jimi@vaihtoautomaa.com
Ville Westerberg
Ostaja
Suomi, English
050 526 4255
ville.westerberg@vaihtoautomaa.com
Juha Toivonen
Ostopäällikkö
Suomi, English
0504350514
juha@vaihtoautomaa.com
Toni Helenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 921 1327
toni.helenius@vaihtoautomaa.com




