Kia Picanto
Esittely Kia Picanto, vm. 2013, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan vantaa@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 682
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Lisätietoja autosta numerosta, 020 789 0682 vantaa@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 85000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 63 kW |
| Huippunopeus | 171 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 11.4 s |
| Iskutilavuus | 1248 cm3 |
| Keskikulutus | 4.3 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.3 l/100km |
| Maantiekulutus | 3.8 l/100km |
| Co2-päästöt | 100 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 7.11.2012 |
| Edellinen katsastus | 25.9.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 700 kg |
| Vetokyky jarruitta | 400 kg |
| Kokonaismassa | 1370 kg |
| Omamassa | 977 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Punainen |
| Pituus | 3600 mm |
| Korkeus | 1480 mm |
| Leveys | 1600 mm |
| Rekisteritunnus | OTO-123 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Vantaa
Ma-Pe klo 10 - 18
La 10 - 16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuomas Jokinen
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 664 5366
tuomas@vaihtoautomaa.com
Mari Veersalu
Ostoreskontra
Suomi, English, Eesti
0504352329
mari@vaihtoautomaa.com




