Honda CR-V
Esittely Honda CR-V, vm. 2014, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/NY-5329/
Tästä näyttävä nelikko CR-V suoraan ajoon!
Pyydä esittelyvideo myyjältä!
PERUSTIEDOT:
Huoltohistoria: paperinen
ULKONÄKÖ:
Korin väriset ulko-ovenkahvat
Tummennetut takalasit
SISUSTA JA VERHOILU:
Panorama-kattoikkuna
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin muistilla
2-alueinen automaattinen ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Ohjauspyörän vaihdevalitsimet
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Ohjauspyörään sijoitetut audion säätimet
Bluetooth® Hands Free Telephone (HFT) -järjestelmä
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
Ajovakauden hallinta
Avustava EPS -ohjaustehostin
Alamäkihidastin (HDC)
Elektroninen jarruvoiman jakojärjestelmä (EBD)
Lukkiutumaton jarrujärjestelmä (ABS)
Ajonvakautusjärjestelmä (VSA)
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Peruutuskamera
Pysäköintitutka (edessä ja takana)
VALOT:
Ajovalojen pesimet
Automaattiset ajovalot
Etusumuvalot
LED-päivävalot
Xenon ajovalot
MUUT LISÄVARUSTEET:
Kahdet renkaat
Avaimeton kulku- ja käynnistys
Sähköisesti koria vasten taittuvat ulkopeilit
Isofix
Varashälytin
Aluvanteet
Automaattinen erillisilmastointi
Panoraamakatto
Tuulilasinpyyhkimissä sadetunnistin
Sähkötoimiset ikkunat (edessä ja takana)
Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
Sähkötoiminen takaluukku
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- 2-alueinen automaattinen ilmastointiAJOAVUSTIMET:Adaptiivinen vakionopeudensäädinAjonvakautusjärjestelmäAjonvakautusjärjestelmä (VSA)AjotietokoneAjovakauden hallintaAjovalojen pesimetAktiiviset kaarrevalot (ACL)Aktiiviset pääntuet edessäAlamäkihidastin, HDCAluvanteetAudio-liitäntäAutomaattinen erillisilmastointiAutomaattiset ajovalotAvaimeton järjestelmä (avaus ja käynnistys)Avaimeton kulku- ja käynnistysAvaimeton käynnistysAvustava EPS -ohjaustehostinBluetooth® Hands Free Telephone (HFT) -järjestelmäCD-RadioElektroninen jarruvoiman jakojärjestelmä (EBD)EtusumuvalotHuoltohistoria: paperinenHuoltokirja: PaperinenHätäjarrutusavustinHätäjarrutustehostin (BA)ISOFix-pisteetIlmastointi: AutomaattinenIsofixIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaarrevalotKahdet renkaatKaistavahtiKaton avausmekanismi: SähköinenKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Kattoluukku: PanoraamaKaukovaloautomatiikka (HSS)Keskuslukitus: AvaimetonKevytmetallivanteetKorin väriset ulko-ovenkahvatKuljettajan istuimen sähköinen ristiselän tukiKuljettajan istuimen sähköinen säätö (8 säätöä)KäynnistyksenestoLED-päivävalotLasikattoLuistonestojärjestelmäLukkiutumaton jarrujärjestelmä (ABS)Lukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävät istuimet (edessä)MUUT LISÄVARUSTEET:Matkustajan istuimen manuaalinen korkeussäätöMatkustajan istuimen sähköinen ristiselän tukiMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinMäkilähtöavustin (HSA)NahkasisustusNahkasomisteltu ohjauspyöräNahkasomisteltu vaihdekepinnuppiNahkaverhoiltu monitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluOhjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätöOhjauspyörän vaihdevalitsimetOhjauspyörään sijoitetut audion säätimetOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PanoraamakattoPanorama-kattoikkunaPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintitutkaPysäköintitutka (edessä ja takana)Päivävalot (DRL)Rengaspainevalvonta -järjestelmäRenkaan tyhjenemisen varoitusjärjestelmä (DWS)SISUSTA JA VERHOILU:SaattovalotSadetunnistinSumuvalotSähköinen ohjaustehostin (EPS)Sähköisesti koria vasten taittuvat ulkopeilitSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöinen kuljettajan istuin muistillaSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuSähkötoimiset ikkunat edessä ja takanaTakaistuimen keskikyynärnojaTummennetut ikkunatTummennetut takalasitTurvatyynytTuulilasinpyyhkimissä sadetunnistinULKONÄKÖ:USBUSB-liitäntä (iPod®-yhteensopiva)VALOT:VakionopeudensäädinVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVarkaudenestojärjestelmäXenon-ajovalotYhdellä liikkeellä taitettavat takaistuimet (60:40-suhteessa)ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 157000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 114 kW |
| Huippunopeus | 182 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 12.3 s |
| Iskutilavuus | 1997 cm3 |
| Keskikulutus | 7.7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 10.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.2 l/100km |
| Co2-päästöt | 179 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 16.10.2014 |
| Edellinen katsastus | 23.2.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 600 kg |
| Kokonaismassa | 2100 kg |
| Omamassa | 1613 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4570 mm |
| Korkeus | 1690 mm |
| Leveys | 1820 mm |
| Rekisteritunnus | NY-5329 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Jyväskylä
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Ota yhteyttä
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com



