Audi A3
Esittely Audi A3, vm. 2021, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/NNZ-387/
Tästä tyylikkyyttä hehkuva ja mukava kulkuinen A3, vailla uutta omistajaa!
PERUSTIEDOT:
Huoltohistoria: sähköinen
ULKONÄKÖ:
Tummennetut ikkunat
Alasivuhelmojen somistelistat, platinanharmaa matta
Mattamusta jäähdyttimen säleikkö
Mattamustat yksityiskohdat etu- ja takapuskurissa
SISUSTA JA VERHOILU:
Digitaalinen mittaristo
Takapenkin selkänoja taitettavissa 40:20:40
Sähkösäätöiset ristiseläntuki etuistuimelle
Lämmitettävät etuistuimet
2-alueinen automaattinen ilmastointi
Tumma sisäkattoverhoilu
Nahalla päällystetty 3-puolainen monitoimiohjauspyörä
Ohjauspyörän vaihdevalitsimet
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Digitaalinen mittaristo
MMI Radio plus, 10.1" MMI kosketusnäytöllä, 6 kaiutinta, 80W
Apple CarPlay
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Audi Drive Select -järjestelmä
Audi active lane assist -aktiivinen kaistallapysymisvahti
Audi pre sense eteen - ennakoiva turvajärjestelmä
Audi connect safety & service -järjestelmä
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Akustinen pysäköintijärjestelmä takana
Peruutuskameratoiminto
VALOT:
LED-ajovalot ja LED -takavalot
MUUT LISÄVARUSTEET:
Automaatti-ilmastointi, 2-alueinen
Moottorilämmitin ja sisäpistoke
Isofix
Mukavuuskeskikyynärnoja edessä
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- 2-alueinen automaattinen ilmastointiAJOAVUSTIMET:Adaptiivinen vakionopeudensäädinAkustinen pysäköintijärjestelmä takanaAlasivuhelmojen somistelistat, platinanharmaa mattaAluvanteet kesä-ja talvirenkaissaApple CarPlayAudi Drive Select -järjestelmäAudi active lane assist -aktiivinen kaistallapysymisvahtiAudi connect safety & service -järjestelmäAudi pre sense eteen - ennakoiva turvajärjestelmäAutomaatti-ilmastointi (2-alueinen)Bluetooth HandsfreeBluetooth mediantoistoDigitaalinen mittaristoHuoltohistoria: sähköinenIlmastointi: AutomaattinenIsofixKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/KevytmetallivanteetLED-ajovalotLED-ajovalot ja LED -takavalotLämmitettävät etuistuimetMMI Radio plus, 10.1" MMI kosketusnäytöllä, 6 kaiutinta, 80WMUUT LISÄVARUSTEET:Mattamusta jäähdyttimen säleikköMattamustat yksityiskohdat etu- ja takapuskurissaMonitoimiohjauspyöräMoottorilämmitin ja sisäpistokeMukavuuskeskikyynärnoja edessäNahalla päällystetty 3-puolainen monitoimiohjauspyöräNahkaverhoiltu monitoimiohjauspyöräOhjauspyörän vaihdevalitsimetPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPeruutuskameratoimintoPysäköintitutkaPysäköintitutkat taakseSISUSTA JA VERHOILU:SisätilanpistokeSähkösäätöiset ristiseläntuet etuistuimilleTakapenkin selkänoja taitettavissa 40:20:40Tumma sisäkattoverhoiluTummennetut ikkunatULKONÄKÖ:VALOT:Vakionopeudensäädin: MukautuvaÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 136000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 96 kW |
| Huippunopeus | 211 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 9.7 s |
| Iskutilavuus | 1498 cm3 |
| Keskikulutus | 6.1 l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 109 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 20.4.2021 |
| Edellinen katsastus | 13.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1400 kg |
| Vetokyky jarruitta | 710 kg |
| Kokonaismassa | 1885 kg |
| Omamassa | 1430 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4340 mm |
| Korkeus | 1390 mm |
| Leveys | 1820 mm |
| Rekisteritunnus | NNZ-387 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Muurame
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Olemme muuttaneet Jyväskylään Härkökuja 5
Ota yhteyttä
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com




