Toyota RAV4
Esittely Toyota RAV4, vm. 2013, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan muurame@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 686
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
TÄRKEIMMÄT:
Nahkasisusta
Navigointi
Parkkitutka
Vakionopeudensäädin
Peruutuskamera
Kaksialueinen automaatti-ilmastointi
SISUSTA JA VERHOILU:
Lämmitettävät etuistuimet
ISOFIX-kiinnityspisteet
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Monitoiminäyttö
Bluetooth
VALOT:
Etusumuvalot
LED-jarruvalot
LED-takavalot
Ajovalojen ja virta-avaimen muistutusääni
MUUT LISÄVARUSTEET:
Nahkaverhoiltu ohjauspyörä audiojärjestelmän säätimillä
Tuulilasinpyyhkimien sadetunnistin
Sähköikkunat
Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
Mäkilähtöavustin (HAC)
Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
Vaihteenvalitsimet ohjauspyörässä
Bluetooth handsfree
Radio/CD/MP3 6 kaiutinta
Automaattisesti tummentuva taustapeili
Mukitelineet
Sähkötoimiset ja lämmitettävät ovipeilit, koria vasten taitettavat
Sähköinen ohjaustehostin
Kauko-ohjattava keskuslukitus
Kattokaiteet
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus: KaukosäätöinenLED-ajovalotLukkiutumattomat jarrut (ABS)MUUT LISÄVARUSTEET:MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintitutkaSISUSTA JA VERHOILU:SadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytULKONÄKÖ:VALOT:Vakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 103000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 111 kW |
| Huippunopeus | 185 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1987 cm3 |
| Keskikulutus | 7.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 9.2 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.1 l/100km |
| Co2-päästöt | 167 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 2.5.2013 |
| Edellinen katsastus | 5.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2110 kg |
| Omamassa | 1635 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Ruskea |
| Pituus | 4570 mm |
| Korkeus | 1560 mm |
| Leveys | 1850 mm |
| Rekisteritunnus | NN-9067 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Jyväskylä
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Ota yhteyttä
Antti Pihlavamäki
Myyjä
Suomi, English
0504280627
antti.pihlavamaki@vaihtoautomaa.com
Konsta Kääriäinen
Myyjä
Suomi, English
050 477 0058
konsta@vaihtoautomaa.com
Antti Kihlström
Myyjä
Suomi, English
050 413 2822
antti.kihlstrom@vaihtoautomaa.com
Santtu Sirkka
Myyntipäällikkö
Suomi, English
0504684541
santtu.sirkka@vaihtoautomaa.com
Arttu Hakonen
Myyntivalmistelija
Suomi, English
0504432446
arttu@vaihtoautomaa.com
Mikhail Lisenkov
Myyntiavustaja
Suomi, English, Русский
040 729 0550
mikhail@vaihtoautomaa.com



