Mercedes-Benz Vito
Esittely Mercedes-Benz Vito, vm. 2018, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lempaala@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 687
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/NLA-434
- ALV Vähennyskelpoinen
- Suomi-auto
- Huoltohistoria: sähköinen
- Tummennetut ikkunat
- Webasto ajastimella
- Ilmastointi
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Ohjauspyörän vaihdevalitsimet
- Bluetooth mediantoisto
- Bluetooth Handsfree
- Vakionopeudensäädin
- Ajovakauden hallinta
- Peruutuskamera
- Ajovaloautomatiikka
- Vetokoukku
- Kahdet renkaat
- Pariovet takana
- Liukuovet molemmilla puolilla
- Seinien ja lattian vanerointi
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Huom! 3G-verkkojen alasajosta johtuen kaikki Mercedes-Benz Me; -etäpalvelun ominaisuudet eivät enää toimi 2016-2018 vuoden Mercedeksissä
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: ManuaalinenKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTavaratilan lämmönsäätölaiteTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Pitkä - Matala |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2018 |
| Mittarilukema | 231000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 100 kW |
| Huippunopeus | 160 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 2143 cm3 |
| Keskikulutus | 6.7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.2 l/100km |
| Co2-päästöt | 177 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 9.5.2018 |
| Edellinen katsastus | 7.8.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3200 kg |
| Omamassa | 2201 kg |
| Istumapaikat | 3 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 5370 mm |
| Korkeus | 1990 mm |
| Leveys | 1930 mm |
| Rekisteritunnus | NLA-434 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lempäälä
Ma-Pe 10–18
La 10–16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Janne Soini
Myyjä
Suomi, English
050 4674 630
janne.soini@vaihtoautomaa.com
Juho Mutikainen
Myyjä
Suomi, English
+358504076695
juho.mutikainen@vaihtoautomaa.com
Jeremi Wehmas
Palvelumyyjä
Suomi, English
0504300351
jeremi@vaihtoautomaa.com
Juho Syrjänen
Ostot
Suomi, English
050 569 1820
juho.syrjanen@vaihtoautomaa.com
Jimi Västilä
Myyntiavustaja
Suomi, English
0504306522
jimi@vaihtoautomaa.com
Ville Westerberg
Ostaja
Suomi, English
050 526 4255
ville.westerberg@vaihtoautomaa.com
Juha Toivonen
Ostopäällikkö
Suomi, English
0504350514
juha@vaihtoautomaa.com
Toni Helenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 921 1327
toni.helenius@vaihtoautomaa.com


