Nissan Qashqai
Esittely Nissan Qashqai, vm. 2017, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan vantaa@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 682
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/NKO-823
SISUSTA JA VERHOILU:
Panorama-kattoikkuna
Lämmitettävät etuistuimet
2-alueinen automaattinen ilmastointi
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
Kaistavahti
Ajovakauden hallinta
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
360°-kamera
Peruutuskamera
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
VALOT:
Ajovaloautomatiikka
MUUT LISÄVARUSTEET:
Vetokoukku
Lohkolämmitin
Avaimeton kulku- ja käynnistys
Isofix
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
PERUSTIEDOT:
Lisäturvamahdollisuus 12kk/22500km
Suomi-auto
Jakopää: Ketjulla
Huoltohistoria: paperinen
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Lisätietoja autosta numerosta, 020 789 0682 vantaa@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLasikattoLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: 360-asteen kameraPysäköintitutkaStart-stop-järjestelmäSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 180000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 96 kW |
| Huippunopeus | 183 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 11.1 s |
| Iskutilavuus | 1598 cm3 |
| Keskikulutus | 4.7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.3 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.4 l/100km |
| Co2-päästöt | 122 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 15.9.2017 |
| Edellinen katsastus | 9.9.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1400 kg |
| Vetokyky jarruitta | 740 kg |
| Kokonaismassa | 2005 kg |
| Omamassa | 1607 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4380 mm |
| Korkeus | 1620 mm |
| Leveys | 1810 mm |
| Rekisteritunnus | NKO-823 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Vantaa
Ma-Pe klo 10 - 18
La 10 - 16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuomas Jokinen
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 664 5366
tuomas@vaihtoautomaa.com
Mari Veersalu
Ostoreskontra
Suomi, English, Eesti
0504352329
mari@vaihtoautomaa.com




