Volkswagen Golf
Esittely Volkswagen Golf, vm. 2016, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lahti@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 684
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/NKF-819/
PERUSTIEDOT:
Kytkin juuri uusittu
Suomi-auto
Huoltokirja
SISUSTA JA VERHOILU:
Säädettävä keskikyynärnoja edessä säilytyslokerolla, takana kaksi ilmasuutinta
Lämmitettävät etuistuimet
Manuaalinen ilmastointilaite
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Monitoiminäyttö Plus
Radio ja navigointi Discover Pro
Bluetooth mediantoisto ja handsfree
Ajotietokone
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeussäädin. Nopeudenrajoitin
Sadetunnistin
Luistonestojärjestelmä
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Pysäköintitutka Park Pilot. Pysäköintitutkat edessä ja takana. Etäisyysnäyttö ja äänimerkki. Peruutettaessa alas kääntyvä oikea ulkopeili.
VALOT:
Xenon-ajovalot
MUUT LISÄVARUSTEET:
Vetokoukku
Isofix
Sähkökäyttöiset ikkunat
Lämmitettävät sähköpeilit
Keskuslukituksen kaukosäätö, mukana kaksi avainta
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Turvatyynyt
Varashälytin
Kahdet renkaat
2x avain
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Tämän auton myynnistä vastaa Roope Pohjola 0207 890686 Tilaa ilmainen kuntoraportti myyjältä. Muurame@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/NKF-819/Keskuslukituksen kaukosäätö, mukana kaksi avaintaKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKäynnistyksenestoLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Manuaalinen ilmastointilaiteMatkapuhelinvalmius BluetoothMatkapuhelinvarustusMonitoiminäyttö PlusMonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiltu ohjauspyöräNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaPysäköintitutka Park Pilot. Pysäköintitutkat edessä ja takana. Etäisyysnäyttö ja äänimerkki. Peruutettaessa alas kääntyvä oikea ulkopeili.Radio ja navigointi Discover ProSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSäädettävä keskikyynärnoja edessä säilytyslokerolla, takana kaksi ilmasuutintaTurboTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVakionopeussäädin. NopeudenrajoitinVarashälytinVetokoukkuXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 140000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 81 kW |
| Huippunopeus | 195 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 10.5 s |
| Iskutilavuus | 1598 cm3 |
| Keskikulutus | 3.8 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 4.5 l/100km |
| Maantiekulutus | 3.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 99 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 18.5.2016 |
| Edellinen katsastus | 5.5.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 660 kg |
| Kokonaismassa | 1820 kg |
| Omamassa | 1358 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4360 mm |
| Korkeus | 1490 mm |
| Leveys | 1800 mm |
| Rekisteritunnus | NKF-819 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com




