Ford B-Max
Esittely Ford B-Max, vm. 2014, Käsivalintainen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lahti@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 684
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/
PERUSTIEDOT:
Jakohihna vaihdettu
Juuri katsastettu
Suomi-auto
Huoltokirja
ULKONÄKÖ:
Metalliväri
Aluvanteet
SISUSTA JA VERHOILU:
Lämmitettävä tuulilasi
Lämmitettävät etuistuimet
Säädettävä ristiseläntuki
Automaattinen ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Äänentoistojärjestelmä
Ajotietokone
Audio-sisääntuloliitäntä
Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Vakionopeudensäädin
Sadetunnistin
Luistonestojärjestelmä
VALOT:
LED-päivävalot
Ajovaloautomatiikka
Sumuvalot
MUUT LISÄVARUSTEET:
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Isofix
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Turvatyynyt
Varashälytin
Kahdet renkaat
2x avain
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:AjotietokoneAudio-liitäntäHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Keskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLohkolämmitin / MoottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä tuulilasiMUUT LISÄVARUSTEET:MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetSISUSTA JA VERHOILU:SadetunnistinSisätilanpistokeSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytULKONÄKÖ:VALOT:Vakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Tila-auto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 116000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 74 kW |
| Huippunopeus | 175 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 998 cm3 |
| Keskikulutus | 4.9 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.2 l/100km |
| Co2-päästöt | 114 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 31.3.2014 |
| Edellinen katsastus | 26.2.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 750 kg |
| Vetokyky jarruitta | 635 kg |
| Kokonaismassa | 1760 kg |
| Omamassa | 1332 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Ruskea |
| Pituus | 4180 mm |
| Korkeus | 1600 mm |
| Leveys | 1750 mm |
| Rekisteritunnus | NIV-450 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com




