Toyota Corolla
Esittely Toyota Corolla, vm. 2023, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan vantaa@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 682
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/MOV-410
SISUSTA JA VERHOILU:
Lämmitettävät etuistuimet
2-alueinen automaattinen ilmastointi
Musta sisäkattoverhoilu
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
Toyota Touch® 2 -mediakeskus sis. 8"-kosketusnäytön
AJOAVUSTIMET:
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Aktiivinen kaistanseuranta (LTA)
Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä (RSA)
Pre-Collision (PCS) - järjestelmä jalankulkijan ja pyöräilijän tunnistuksella
PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:
Peruutuskamera
VALOT:
LED-päiväajovalot
LED-ajovalot
Kaukovaloassistentti
MUUT LISÄVARUSTEET:
Lämmitettävä tuulilasin alareuna
Toyota Touch® 2 -mediakeskus sis. 8"-kosketusnäytön
Avaimeton kulku- ja käynnistys
Isofix
Sähköisesti koria vasten taittuvat ulkopeilit
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
PERUSTIEDOT:
Lisäturvamahdollisuus 12kk/22500km
Ensimmäiseltä käyttäjältä
Suomi-auto
Jakopää: Ketjulla
Huoltohistoria: paperinen
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Lisätietoja autosta numerosta, 020 789 0682 vantaa@vaihtoautomaa.com
Plug-in hybridien sekä itselataavien hybridien ilmoituksissa valmistajan ilmoittamat tekniset tiedot, kuten esimerkiksi toimintamatka ja kulutus sekä akun latausnopeus ja kapasiteetti ovat valmistajan ilmoittamia ja mitattu uudesta vastaavasta autosta optimiolosuhteissa. Auton todellinen kulutus, latausaika, kulutus ja toimintasäde sekä akun kapasiteetti saattavat erota valmistajan ilmoittamista arvoista. Akun teho ja kapasiteetti heikkenevät käytössä sekä akun ikääntyessä. Poikkeavat sääolosuhteet saattavat rajoittaa ajoneuvon käyttöä ja/tai heikentää sen ominaisuuksia. Ellei muuta ole mainittu, akkutestillä saatu arvo vastaa akun hallintajärjestelmästä luettua valmistajan laskemaa SoH-arvoa. SoH-arvoa ei voi suoraan verrata akun kapasiteettiin tai ominaisuuksiin. Akkutestin tulos voi erota muiden palveluntarjoajien tuloksesta johtuen mittaustapojen eroavaisuuksista.
Auton varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräLämmitettävä tuulilasiMonitoimiohjauspyöräNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintitutkaSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVakionopeudensäädin: MukautuvaÄlypuhelimen integrointi
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2023 |
| Mittarilukema | 94000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 90 kW |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 10.9 s |
| Iskutilavuus | 1798 cm3 |
| Keskikulutus | 5 l/100km |
| Kaupunkikulutus | l/100km |
| Maantiekulutus | l/100km |
| Co2-päästöt | 102 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 10.1.2023 |
| Edellinen katsastus | |
| Vetokyky jarruilla | 750 kg |
| Vetokyky jarruitta | 450 kg |
| Kokonaismassa | 1820 kg |
| Omamassa | 1420 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4370 mm |
| Korkeus | 1460 mm |
| Leveys | 1790 mm |
| Rekisteritunnus | MOV-410 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Vantaa
Ma-Pe klo 10 - 18
La 10 - 16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuomas Jokinen
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 664 5366
tuomas@vaihtoautomaa.com
Mari Veersalu
Ostoreskontra
Suomi, English, Eesti
0504352329
mari@vaihtoautomaa.com



