Ford Galaxy
Esittely Ford Galaxy, vm. 2016, Automaattinen
Nettiauton yhteydenottolomakkeissa on ollut ongelmia, ota yhteyttä suoraan lahti@vaihtoautomaa.com tai soita 0207 890 684
Supertarjous! Tähän autoon OP-rahoituskasko sekä liikennevakuutus OP-rahoituksen yhteydessä alkaen vain 79€/kk !!! (Ei yrityksille)
Vuoden lisäturva rahoituksen yhteydessä alkaen vain 9€/kk
* Rahoitus ilman käsirahaa * * Ensimmäinen maksuerä vasta 3kk päästä * * Toimitus lähimpään toimipisteeseen tai kotiovelle *
Katso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/
PERUSTIEDOT:
Huoltohistoria
ULKONÄKÖ:
Tummennetut ikkunat
SISUSTA JA VERHOILU:
Panorama lasikattoluukku
Digitaalinen mittaristo
Osanahkaverhoilu
Sähkösäätöiset etuistuimet, kuljettajan istuin muistilla
Lämmitettävät etuistuimet
Säädettävä ristiseläntuki
2-alueinen automaattinen ilmastointi
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Lämmitettävä tuulilasi
ÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:
Navigointijärjestelmä
Bluetooth mediantoisto
Bluetooth Handsfree
AJOAVUSTIMET:
Pre-Collision Assist-törmäyksenestoavustin
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Katveavustin
Kaistavahti
Liikennemerkkitunnistin
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
VALOT:
LED-Ajovalot
Ajovaloautomatiikka
Kaukovaloassistentti
MUUT LISÄVARUSTEET:
Avaimeton kulku- ja käynnistys
Sähköisesti koria vasten taittuvat ulkopeilit
Automaattisesti himmentyvä taustapeili
Isofix
Aluvanteet
Kahdet renkaat
Tarkista auton tarkemmat tekniset tiedot www.vaihtoautomaa.com verkkosivuilta
Pyydä henkilökohtainen whatsapp -videoesittely! Lähetä viesti myyjälle ja kerro mistä autosta olisit kiinnostunut, niin myyjämme laittaa sinulle whatsappiin videoesittelyn autosta.
Meidän kanssa on rento ja mukava asioida! Soita ja kysy lisää 0207 890 684 lahti@vaihtoautomaa.com
Auton varusteet
- AJOAVUSTIMET:AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenHuoltokirja: SähköinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaton avausmekanismi: SähköinenKatso auton tarkemmat tiedot ja lisäkuvat sekä keskustele asiantuntijoidemme kanssa suoraan chatissä www.vaihtoautomaa.com/auto/Kattoluukku: PanoraamaKatveavustinKeskuslukitus: AvaimetonKevytmetallivanteetLED-ajovalotLasikattoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MUUT LISÄVARUSTEET:MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPERUSTIEDOT:PYSÄKÖINNIN AVUSTIMET:PenkinlämmittimetPysäköintitutkaSISUSTA JA VERHOILU:SadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytULKONÄKÖ:VALOT:Vakionopeudensäädin: MukautuvaÄÄNENTOISTO / INFOJÄRJESTELMÄT:Äänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 199000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 132 kW |
| Huippunopeus | 203 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | s |
| Iskutilavuus | 1997 cm3 |
| Keskikulutus | 5.8 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.4 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.4 l/100km |
| Co2-päästöt | 149 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 29.4.2016 |
| Edellinen katsastus | 18.2.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2685 kg |
| Omamassa | 1841 kg |
| Istumapaikat | 7 |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4950 mm |
| Korkeus | 1770 mm |
| Leveys | 1920 mm |
| Rekisteritunnus | MOP-246 |
Rahoitusesimerkki
Vaihtoautomaa Lahti
Ma-Pe 10-18
La 10-16
Avoinna muina aikoina sovitusti.
Ota yhteyttä
Tuukka Sirola
Myymäläpäällikkö
Suomi, English
0503476335
tuukka@vaihtoautomaa.com
Tiitus Javanainen
Myyjä
Suomi, English
0504403224
tiitus@vaihtoautomaa.com
Santeri Kotilainen
Ostaja
Suomi, English
0509117924
santeri.kotilainen@vaihtoautomaa.com
Onni Helin
Myyntiavustaja
Suomi, English
050 563 2388
onni@vaihtoautomaa.com
Akseli Salmenius
Myyntipäällikkö
Suomi, English
040 757 6615
akseli@vaihtoautomaa.com
Mirva Ilmonen
Autosihteeri
Suomi, English
040 629 0215
mirva@vaihtoautomaa.com




